Urząd Stanu Cywilnego Tuchola – USC Tucholi

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Stanu Cywilnego Tuchola – USC Tucholi

Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Tucholi przez telefon. Aktualne godziny otwarcia USC Tuchola. Odpisy aktów stanu cywilnego w Tucholi.

USC Tuchola kontakt

Osoby potrzebujące skontaktowania się z urzędem rejestrującym stan cywilny w Tucholi mają kilka opcji. Możliwe jest osobiście odwiedzenie urzędu, jednak zwykle wymaga to uprzedniego umówienia wizyty, zwłaszcza jeśli chodzi o rejestrację małżeństwa. Alternatywnie, Urząd Stanu Cywilnego Tuchola kontakt udostęnia przez telefon. Można również napisać e-mail do USC w Tucholi, opisując swoje problemy lub prośby, a pracownik odpowie w ciągu kilku dni roboczych. Ważne jest, aby pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Tuchola kontakt z petentami prowadzi w wyznaczonych godzinach. Warto zadbać o to, aby kontakt z USC w Tucholi był jak najbardziej sprawny i wygodny.

Urząd Stanu Cywilnego w Tucholi godziny otwarcia

Urząd, który odpowiada za rejestrację stanu cywilnego w Tucholi, działa zgodnie z przepisami prawa, a jego godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb mieszkańców Tucholi. Instytucja jest czynna od poniedziałku do piątku w dni robocze, z wyjątkiem ustawowych dni wolnych od pracy. Aby sprawdzić godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Tucholi, można skorzystać z powyżej wypisanego harmonogramu pracy. Ważne jest, aby pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Tuchola godziny otwarcia wyznaczył z myślą o wygodzie interesantów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Tuchola

Adres: Plac Zamkowy 1/89-500, 89-500 Tuchola

Telefon: 52 564 25 14,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Tuchola:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-17:00
  • Środa 7:30-17:00
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-14:00

Urząd Stanu Cywilnego w Tucholi

Urząd Stanu Cywilnego w Tucholi jest to instytucja, która zajmuje się rejestrowaniem i dokumentowaniem zdarzeń związanych z życiem mieszkańców Tucholi, takich jak urodzenia, śluby, rozwody i zgony. Urząd Stanu Cywilnego Tuchola działa na podstawie ustalonych przepisów prawa i jest odpowiedzialny za tworzenie i przechowywanie oficjalnych dokumentów związanych z tymi wydarzeniami.

Urząd Stanu Cywilnego w Tucholi zajmuje się między innymi rejestrowaniem urodzeń, nadawaniem imion oraz nazwisk, wydaje odpowiednie akta, rejestruje śluby i rozwody oraz zgony. Urząd Stanu Cywilnego Tuchola jest także odpowiedzialny za aktualizację i archiwizację dokumentów związanych z powyższymi zdarzeniami, a także udzielanie informacji o stanie cywilnym osób fizycznych.

Tuchola Ślub Cywilny

Przed przystąpieniem do zawarcia związku małżeńskiego w Urzędzie Stanu Cywilnego w Tuchola, należy załatwić kilka formalności. W pierwszej kolejności należy uzyskać zaświadczenie o stanie cywilnym, które potwierdza, że nie ma przeciwwskazań do zawarcia małżeństwa. Wizyta w USC w Tucholi jest potrzebna do tego, aby wybrać termin ceremonii, podać niezbędne dane osobowe oraz wybrać świadków, którzy będą obecni na ślubie. Ile trzeba czekać na ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego w Tuchola? Czas oczekiwania na ceremonię uzależniony jest od liczby złożonych wcześniej wniosków o ślub. Zazwyczaj na ślub cywilny w Tucholi trzeba poczekać kilka tygodni lub nawet miesięcy. Warto więc zarezerwować termin z wyprzedzeniem, aby mieć pewność, że ślub odbędzie się w odpowiednim czasie. Ile kosztuje ślub cywilny w Tuchola? W Urzędzie Stanu Cywilnego w Tuchola opłata za ślub wynosi 84 złote oraz dotyczy ona sporządzenia aktu małżeństwa. Dodatkowo, jeśli para chce, aby ślub odbył się w miejscu innych niż sala ślubów USC w Tucholi, na przykład w plenerze, trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Tuchola

Liczba wyświetleń: 372Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS