Urząd Stanu Cywilnego Turek – USC Turku

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: wielkopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Turek – USC Turku

Urząd Stanu Cywilnego Turek telefon, e-mail, kontakt dla interesantów. Akt zgonu Urząd Stanu Cywilnego Turek, godziny otwarcia USC Turek.

Urząd Stanu Cywilnego Turek kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Turku, można wybrać jeden z dostępnych sposobów. USC w Turku kontakt umożliwia wszystkim interesantom. Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Turku można uzyskać zarówno telefonicznie, mailowo jak i udając się osobiście do placówki. Jednak szczególnie w przypadku próby kontaktu telefonicznego oraz osobistego, warto, jest sprawdzić godziny otwarcia.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Turku

Osobiste wizyty w placówce, a także kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Turku można uzyskać podczas jego godzin pracy. USC Turek jest otwarty od poniedziałku do piątku w wyznaczonych godzinach. Na tę chwilę godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Turku w soboty i niedziele nie zostały ustalone, ponieważ w te dni placówka nie prowadzi obsługi petentów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Turek

Adres: Szkolna 4, 62-700 Turek

Telefon: 63 289 61 23,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Turek:

  • Poniedziałek 7:15-15:15
  • Wtorek 7:15-15:15
  • Środa 7:15-15:15
  • Czwartek 7:15-15:15
  • Piątek 7:15-15:15

Urząd Stanu Cywilnego w Turku

W mieście Turek Urząd Stanu Cywilnego to instytucja, która ma za zadanie zarejestrować wydarzenia takie jak urodzenia, śluby, rozwody i zgony. W ramach swoich obowiązków ⁣Urząd Stanu Cywilnego w Turku rejestruje urodzenia, nadaje imiona i nazwiska, wydaje akty urodzenia, rejestruje małżeństwa i rozwody, a także rejestruje zgony. USC Turek odpowiada również za aktualizację i archiwizację dokumentów związanych z tymi zdarzeniami oraz udzielanie informacji o stanie cywilnym osób fizycznych zamieszkałych w Turku i okolicach.

Urzędzie Stanu Cywilnego w Turku ślub

Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Turku to jedna z form zawierania związków małżeńskich. Ile trzeba czekać na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego Turek? Czas oczekiwania może być różny, zależnie od terminów wolnych i obłożenia Urzędu Stanu Cywilnego w [miesie]. Dlatego warto zgłosić swoją prośbę o ustalenie terminu ślubu z odpowiednim wyprzedzeniem. 

Co trzeba załatwić w Urzędzie Stanu Cywilnego w Turku przed ślubem? Przede wszystkim, należy złożyć odpowiedni wniosek o zawarcie małżeństwa. Wraz z nim należy dostarczyć określone dokumenty, takie jak zaświadczenia o stanie cywilnym oraz dowody osobiste lub inne dokumenty potwierdzające tożsamość. Ile kosztuje ślub cywilny Turek? Koszty zawarcia małżeństwa w Urzędzie Stanu Cywilnego w Turku są niewielkie. Obowiązkowa jest jedynie opłata za sporządzenie aktu małżeństwa, która wynosi 84 złote. Jednak w przypadku decyzji o odbyciu się ślubu poza Urzędem Stanu Cywilnego w Turku, te koszty mogą się powiększyć.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Turek

Liczba wyświetleń: 478Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS