Urząd Stanu Cywilnego Tuszyn – USC Tuszyna

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: łódzkie

Urząd Stanu Cywilnego Tuszyn – USC Tuszyna

Godziny otwarcia Urzędu Stan Cywilnego w Tuszynie. Urząd Stanu Cywilnego Tuszyn kontakt, telefon. Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Tuszynie.

Urząd Stanu Cywilnego w Tuszynie kontakt

Trzeba wiedzieć, że chcąc skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Tuszynie, petenci mają do wyboru kilka kanałów kontaktu. Poza osobistą wizytą w USC Tuszyn, wsparcie pracowników można uzyskać także bez wychodzenia z domu. Oczywiście najbardziej popularnym kanałem jest kontakt telefoniczny. Urząd Stanu Cywilnego Tuszyn telefon obsługuje we wszystkie dni robocze. Można również napisać e-mail do Urzędu Stanu Cywilnego w Tuszynie. Trzeba jedynie pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Tuszyn kontakt prowadzi z osobami które określą temat wiadomości, a także zamieszczą w niej własne imię i nazwisko oraz aktualny adres.

Urząd Stanu Cywilnego w Tuszynie godziny otwarcia

Urząd Stanu Cywilnego w Tuszynie jest otwarty od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni wolnych od pracy. Aby upewnić się, kiedy jest możliwość odwiedzenia USC Tuszyn, można skontaktować się telefonicznie z placówką. W niektóre dni Urząd Stanu Cywilnego Tuszyn godziny otwarcia wydłużył aby dać możliwość realizacji formalności większej ilości petentów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Tuszyn

Adres: Piotrkowska 2/4, 95-080 Tuszyn

Telefon: 42 614 34 26,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Tuszyn:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-17:00
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-14:00

Urząd Stanu Cywilnego w Tuszynie

Urząd Stanu Cywilnego Tuszyn jest to instytucja, która zajmuje się prowadzeniem rejestrów stanu cywilnego, czyli dokumentacji dotyczącej narodzin, ślubów, rozwodów, zgonów i innych zdarzeń związanych z życiem mieszkańców Tuszyna. W USC w Tuszynie można między innymi rejestrować urodzenia, zawierać małżeństwa, dokonywać zgłoszeń zgonów oraz uzyskiwać odpisy i zaświadczenia dotyczące tych wydarzeń.

Urząd Stanu Cywilnego Tuszyn ślub

Urząd Stanu Cywilnego w Tuszynie to miejsce, gdzie zawrzeć związek małżeński. Jednak przed tym, należy zrealizować kilka formalności. Co trzeba załatwić w Urzędzie Stanu Cywilnego w Tuszynie przed ślubem? Przede wszystkim konieczne jest złożenie wniosku o zawarcie małżeństwa, a także dostarczenie wymaganych dokumentów –, dowód osobisty czy akt urodzenia. Konieczne jest również uiszczenie opłaty skarbowej. Ile trzeba czekać na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego Tuszyn? Czas oczekiwania może się różnić w zależności od pory roku oraz dostępności terminów. Warto jednak pamiętać, że zwykle należy umówić się na wizytę w USC w Tuszynie z wyprzedzeniem. Ile kosztuje ślub cywilny Tuszyn? Sama opłata dla Urzędu Stanu Cywilnego w Tuszynie wynosi 84 złote. Jest ona obowiązkowa oraz stała dla każdego. Opłata ta dotyczy sporządzenia aktu małżeństwa. Jednak koszty mogą się powiększyć o nawet 1000 złotych, gdy ślub na życzenie petentów odbywa się poza Urzędem Stanu Cywilnego w Tuszynie.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Tuszyn

Liczba wyświetleń: 172Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS