Urząd Stanu Cywilnego Ustronie Morskie – USC Ustronia Morskiego

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Stanu Cywilnego Ustronie Morskie – USC Ustronia Morskiego

Skontaktuj się z Urzędem Stanu Cywilnego w Ustroniu Morskim – telefon, e-mail. Odpis aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego Ustronia Morskiego. Ślub cywilny w Ustroniu Morskim.

USC Ustronie Morskie kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Ustroniu Morskim należy skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Urząd Stanu Cywilnego Ustronie Morskie kontakt umożliwia telefonicznie i mailowo. W przypadku pilnych spraw zaleca się kontakt telefoniczny, ponieważ pozwala on na najszybsze uzyskanie potrzebnej pomocy. Wiadomości mailowe przetwarzane są przez pracowników USC w Ustroniu Morskim od jednego do kilku dni roboczych. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Ustronie Morskie kontakt umożliwia jedynie w czasie otwarcia placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Ustroniu Morskim

Przed kontaktowaniem się z Urzędem Stanu Cywilnego w Ustroniu Morskim, warto, jest zapoznać się z jego godzinami otwarcia. Właśnie w tych godzinach możliwy jest kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Ustroniu Morskim. Placówka otwarta jest we wszystkie dni robocze. Warto, także wiedzieć o możliwości wcześniej rezerwacji terminu wizyty w celu uniknięcia kolejek. Urząd Stanu Cywilnego Ustronie Morskie godziny otwarcia dostosował do potrzeb interesantów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Ustronie Morskie

Adres: Rolna 2, 78-111 Ustronie Morskie

Telefon: 94 351 55 97,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Ustronie Morskie:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Urząd Stanu Cywilnego w Ustroniu Morskim

Urząd Stanu Cywilnego Ustronie Morskie (USC w Ustroniu Morskim) to instytucja państwowa odpowiedzialna za prowadzenie rejestrów stanu cywilnego, czyli rejestracji urodzeń, małżeństw, rozwodów, zmiany imienia i nazwiska oraz zgonów. USC Ustronie Morskie wydaje także odpowiednie dokumenty urzędowe, takie jak: akt urodzenia, akt małżeństwa, akt zgonu, zaświadczenie o stanie cywilnym czy zaświadczenie o zameldowaniu. Urząd Stanu Cywilnego w Ustroniu Morskim jest ważnym miejscem dla mieszkańców Ustronia Morskiego, którzy chcą dokonać formalności związanych z ich stanem cywilnym.

Urząd Stanu Cywilnego Ustronie Morskie ślub

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Ustroniu Morskim istnieje możliwość rezerwacji terminów na ślub, jednak należy pamiętać o tym, że dostępność terminów może być ograniczona ze względu na dużą liczbę rezerwacji w danym dniu. Ponadto, w przypadku sezonu ślubnego, Urząd Stanu Cywilnego Ustronie Morskie zachęca aby wcześniej rezerwować terminy, nawet kilka miesięcy przed planowaną datą ślubu, aby uniknąć problemów z dostępnością.

Ślub cywilny w Ustroniu Morskim jest często wybieraną opcją przez mieszkańców. Warto wiedzieć, że usług nie jest bezpłatna. Narzeczeni poza formalnościami w USC Ustronie Morskie muszą również dokonać opłaty administracyjnej. Urząd Stanu Cywilnego [miatso] ślub może przeprowadzić również poza swoją siedzibą. Trzeba wiedzieć, że taka możliwość jest dodatkowo płatna.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Ustronie Morskie

Liczba wyświetleń: 208Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS