Urząd Stanu Cywilnego Ustrzyki Dolne – USC Ustrzyk Dolnych

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: podkarpackie

Urząd Stanu Cywilnego Ustrzyki Dolne – USC Ustrzyk Dolnych

Godziny otwarcia Urzędu Stan Cywilnego w Ustrzykach Dolnych. Urząd Stanu Cywilnego Ustrzyki Dolne kontakt, telefon. Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Ustrzykach Dolnych.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Ustrzyki Dolne

Wszelkie potrzebne informacje na temat Urzędu Stanu Cywilnego w Ustrzykach Dolnych, można uzyskać, kontaktując się z placówką. Urząd Stanu Cywilnego Ustrzyki Dolne kontakt umożliwia na parę sposobów. Skontaktować z USC w Ustrzykach Dolnych można zarówno telefonicznie, mailowo, jak i osobiście. Przed kontaktowaniem się z USC w Ustrzykach Dolnych, warto, jest sprawdzić jego godziny otwarcia.

Trzeba wiedzieć, że Urząd Stanu Cywilnego Ustrzyki Dolne kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym. Zarówno podczas połączenia telefonicznego jak i konwersacji mailowej można uzyskać potrzebne wsparcie. Warto mieć na uwadze, że większość spraw nie może być zrealizowana telefonicznie i konieczna będzie stacjonarna wizyta w siedzibie USC Ustrzyk Dolnych.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Ustrzykach Dolnych

Urząd Stanu Cywilnego w Ustrzykach Dolnych jest otwarty od poniedziałku do piątku w określonych godzinach. W soboty oraz w niedziele obecnie USC w Ustrzykach Dolnych nie obsługuje interesantów. Warto także wiedzieć o tym, że Urząd Stanu Cywilnego Ustrzyki Dolne godziny otwarcia udostępnia do wglądu, dzięki czemu petenci mogą dokonać wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty. Pozwala to zaoszczędzić czas oraz uniknąć stania w niepotrzebnych kolejkach.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Ustrzyki Dolne

Adres: Mikołaja Kopernika 1, 38-700 Ustrzyki Dolne

Telefon: 13 460 80 25,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Ustrzyki Dolne:

  • Poniedziałek 7:30-17:00
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-14:00

Urząd Stanu Cywilnego w Ustrzykach Dolnych

Urząd Stanu Cywilnego w Ustrzykach Dolnych jest instytucją, której zadaniem jest utrzymywanie dokumentacji wydarzeń życiowych, takich jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgony. USC Ustrzyki Dolne działa na podstawie prawa, które regulują proces rejestracji i archiwizacji oficjalnych dokumentów dotyczących tych wydarzeń. Urząd Stanu Cywilnego w Ustrzykach Dolnych jest odpowiedzialny za bieżącą rejestrację narodzin, nadawanie imion i nazwisk oraz wydawanie aktów urodzenia. Dodatkowo instytucja zajmuje się rejestracją małżeństw, rozwodów i zgonów. Urząd Stanu Cywilnego w Ustrzykach Dolnych jest również odpowiedzialny za aktualizację i przechowywanie dokumentów. Znajdujące się w archiwum placówki akty stanu cywilnego są przydatne w sytuacji w której petenci potrzebują ich odpisów.

Ustrzyki Dolne Ślub Cywilny

Ślub cywilny jest to ceremonia, która może odbyć się w Urzędzie Stanu Cywilnego w Ustrzykach Dolnych. Podczas uroczystości para młoda składa przysięgę małżeńską i otrzymuje akt małżeństwa. Urząd Stanu Cywilnego Ustrzyki Dolne ślub przeprowadza w pomieszczeniach placówki, ale istnieje również możliwość organizacji uroczystości w innych, wcześniej ustalonych miejscach. Przed planowanym ślubem w Urzędzie Stanu Cywilnego w Ustrzykach Dolnych para młoda musi załatwić kilka formalności. Należy wypełnić wniosek o zawarcie małżeństwa, który można dostać w Urzędzie Stanu Cywilnego w Ustrzykach Dolnych lub wypełnić online. W przypadku, gdy narzeczeni zawierają małżeństwo po raz kolejny, wymagane są również dokumenty potwierdzające rozwód lub śmierć poprzedniego małżonka. USC Ustrzyki Dolne podobnie jak inne placówki tego typu pobiera odpłatę administracyjną związaną z formalnościami jakie niesie za sobą zawarcie związku małżeńskiego.

Ważnym aspektem jest czas oczekiwania na ślub w USC Ustrzyki Dolne. Wielu narzecoznych zadaje sobie pytanie: ile czekać na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Ustrzykach Dolnych? Czas oczekiwania na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Ustrzykach Dolnych zależy od wielu czynników, takich jak na przykład ilość składanych wniosków. Zazwyczaj jednak para młoda musi poczekać od kilku dni do kilku tygodni na ustalenie terminu ceremonii ślubu cywilnego. Aby uzyskać dokładne informacje na temat czasu oczekiwania na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Ustrzykach Dolnych, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Ustrzyki Dolne

Liczba wyświetleń: 234Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS