Urząd Stanu Cywilnego Włoszczowa – USC Włoszczowy

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Stanu Cywilnego Włoszczowa – USC Włoszczowy

Dane kontaktowe USC Włoszczowa na stronie. Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Włoszczowie. Jak uzyskać akt stanu cywilnego w Urzędzie Stanu Cywilnego w Włoszczowie?

Urząd Stanu Cywilnego w Włoszczowie kontakt

Petenci którzy chcą skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Włoszczowie, mogą skorzystać z kilku kanałów kontaktowych. Poza osobistą wizytą w USC Włoszczowa można również skontaktować się z placówką telefonicznie. Urząd Stanu Cywilnego Włoszczowa telefon obsługuje w czasie godzin otwarcia placówki. Istnieje również możliwość przesłania wiadomości e-mail do Urzędu Stanu Cywilnego w Włoszczowie.

Istnieje również możliwość przesłania zapytania drogą listowną. W takim przypadku pamiętać o zamieszczeniu w liście swoich danych kontaktowych aby pracownicy USC w Włoszczowie mogli przekazać wiadomość zwrotną.

Urząd Stanu Cywilnego w Włoszczowie godziny otwarcia

Urząd Stanu Cywilnego w Włoszczowie działa zgodnie z przepisami prawa i jest otwarty od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni wolnych od pracy. Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Włoszczowie są dostępne do wglądu online. Warto mieć na uwadze konieczność dokonania rezerwacji wizyty w USC w Włoszczowie. W tej sprawie najlepiej skontaktować się bezpośrednio z placówką.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Włoszczowa

Adres: ul. Partyzantów 14, 29-100 Włoszczowa

Telefon: 41 394 22 01,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Włoszczowa:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 8:00-16:00
  • środa 8:00-16:00
  • czwartek 8:00-16:00
  • piątek 8:00-16:00

Urząd Stanu Cywilnego Włoszczowa

Urząd Stanu Cywilnego to instytucja państwowa, która jest odpowiedzialna za rejestrowanie stanu cywilnego obywateli danego miasta. W USC w Włoszczowie dokonuje się rejestracji urodzeń, ślubów i zgonów, a także wydaje odpowiadające im akty stanu cywilnego.

Jak uzyskać odpis aktu zgonu w Włoszczowie?

Aby uzyskać odpis aktu zgonu w Włoszczowie, należy udać się do Urzędu Stanu Cywilnego Włoszczowy. W placówce trzeba złożyć wniosek zawierający podstawowe informacje na temat osoby, której akt dotyczy, takie jak imię i nazwisko, data i miejsce zgonu. Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu w Włoszczowie zależy od obciążenia Urzędu Stanu Cywilnego. Można mieć pewność, że pracownicy placówki dołożą wszelkich starań aby dokument wydać podczas jednej wizyty w placówce.

Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Włoszczowie

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Włoszczowie można zawrzeć związek małżeński. Aby to zrobić, należy najpierw złożyć odpowiedni wniosek w urzędzie. Natomiast w dniu ślubu stawić się w urzędzie o wyznaczonym czasie, wraz ze świadkami oraz ważnymi dokumentami tożsamości. Po zakończeniu ceremonii para otrzymuje od kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Włoszczowie odpis aktu małżeństwa.

Ślub w USC w Włoszczowie – czas oczekiwania

Ile trzeba czekać na ślub w USC Włoszczowa? Zależy to od obciążenia urzędu oraz dostępności terminów. Czas oczekiwania może się różnić w zależności od pory roku, popularności danej daty lub dni tygodnia. Dlatego też, jeśli para chce zawrzeć małżeństwo w konkretnym terminie, powinna jak najwcześniej skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Włoszczowie i zarezerwować wymarzony termin. Urząd Stanu Cywilnego Włoszczowa ślub może zrealizować także poza swoją siedzibą. Niestety w tym przypadku trzeba liczyć się także z dodatkowymi kosztami.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Włoszczowa

Liczba wyświetleń: 364Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS