Urząd Stanu Cywilnego Wronki – USC Wronek

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: wielkopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Wronki – USC Wronek

Urząd Stanu Cywilnego Wronki godziny otwarcia, kontakt, adres, e-mail, numer telefonu. Urząd Stanu Cywilnego w Wronkach ślub, akt urodzenia, termin ślubu.

Urząd Stanu Cywilnego w Wronkach kontakt

Petenci którzy chcą skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Wronkach, mogą skorzystać z kilku kanałów kontaktowych. Poza osobistą wizytą w USC Wronki można również skontaktować się z placówką telefonicznie. Urząd Stanu Cywilnego Wronki telefon obsługuje w czasie godzin otwarcia placówki. Istnieje również możliwość przesłania wiadomości e-mail do Urzędu Stanu Cywilnego w Wronkach.

Istnieje również możliwość przesłania zapytania drogą listowną. W takim przypadku pamiętać o zamieszczeniu w liście swoich danych kontaktowych aby pracownicy USC w Wronkach mogli przekazać wiadomość zwrotną.

Urząd Stanu Cywilnego w Wronkach godziny otwarcia

Urząd Stanu Cywilnego w Wronkach działa zgodnie z przepisami prawa i jest otwarty od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni wolnych od pracy. Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Wronkach są dostępne do wglądu online. Warto mieć na uwadze konieczność dokonania rezerwacji wizyty w USC w Wronkach. W tej sprawie najlepiej skontaktować się bezpośrednio z placówką.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Wronki

Adres: ul. Ratuszowa 5, 64-510 Wronki

Telefon: 67 254 53 02,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Wronki:

  • poniedziałek 8:00-17:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Wronki Urząd Stanu Cywilnego

Urząd Stanu Cywilnego w Wronkach to instytucja, która odpowiada za rejestrację stanu cywilnego mieszkańców Wronek. W placówce tej można załatwić wiele formalności związanych z dokumentami potwierdzającymi zmiany stanu cywilnego, takimi jak akty urodzenia, ślubu lub zgonu. W USC Wronki można również dokonać zmiany imienia i nazwiska oraz zarejestrować małżeństwo. Wszelkie formalności związane z rejestracją stanu cywilnego odbywają się w Urzędzie Stanu Cywilnego Wronki zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Urząd Stanu Cywilnego Wronki ślub

Urząd Stanu Cywilnego w [mieście] to miejsce, gdzie można oficjalnie zawrzeć związek małżeński. W placówce istnieją specjalnie przystosowane sale, w których można zorganizować uroczystość ślubną i przypieczętować swoją miłość przed kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Wronkach oraz swoimi najbliższymi. Zatrudnieni w USC Wronek pracownicy dokładnie przeprowadzą parę przez proces zawarcia małżeństwa, udzielą niezbędnych porad i udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania związane z rejestracją związku. Po ceremonii para otrzyma akt małżeństwa, który jest ważnym dokumentem potwierdzającym zawarcie związku. Urząd Stanu Cywilnego w [mieście] ślub może przeprowadzić również w plenerze na życzenie narzeczonych.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Wronki

Liczba wyświetleń: 400Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS