Urząd Stanu Cywilnego Zambrów – USC Zambrowa

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: podlaskie

Urząd Stanu Cywilnego Zambrów – USC Zambrowa

Dane kontaktowe USC Zambrów na stronie. Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Zambrowie. Jak uzyskać akt stanu cywilnego w Urzędzie Stanu Cywilnego w Zambrowie?

Urząd Stanu Cywilnego w Zambrowie kontakt

Jeśli potrzebne jest skontaktowanie się z urzędem rejestrującym stan cywilny w Zambrowie, petenci mają do wyboru kilka kanałów kontaktowych. Możliwe jest osobiste odwiedzenie urzędu, jednak zwykle wymaga to wcześniejszego umówienia wizyty, zwłaszcza w przypadku rejestracji małżeństwa. Alternatywnie, Urząd Stanu Cywilnego Zambrów kontakt prowadzi przez telefon. Można także napisać e-mail do USC w Zambrowie, opisując swoje problemy lub prośby, pracownik odpowie do kilku dni roboczych. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Zambrów kontakt realizuje w wyznaczonych godzinach.

Urząd Stanu Cywilnego w Zambrowie godziny otwarcia

Instytucja rejestrująca stan cywilny w Zambrowie działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i ma określone godziny otwarcia w dni robocze od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem ustawowych dni wolnych od pracy. Aby sprawdzić godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w [miescie], można skorzystać z oficjalnej strony internetowej lub skontaktować się z placówką. Nie ma wątpliwości, że Urząd Stanu Cywilnego godziny otwarcia dostosował do potrzeb mieszkańców Zambrowa.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Zambrów

Adres: Fabryczna 3, 18-300 Zambrów

Telefon: 86 271 48 31,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Zambrów:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Urząd Stanu Cywilnego Zambrów

Urząd Stanu Cywilnego w Zambrowie jest to jednostka zajmująca się rejestracją urodzeń, małżeństw i zgonów poprzez sporządzanie aktów stanu cywilnego oraz wydawaniem ich odpisów. To właśnie do Urzędu Stanu Cywilnego w Zambrowie zgłaszają się petenci którzy chcą zawrzeć związek małżeński. USC Zambrów jest również placówką do której wybierają się rodzice nowo narodzonego dziecka w celu nadania mu imienia, numeru PESEL, a także adresu zameldowania.

Urząd Stanu Cywilnego w Zambrowie akt zgonu

Aby uzyskać dokument potwierdzający zgon, należy złożyć wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego w Zambrowie, dostarczając dokument tożsamości i podając szczegółowe informacje o zmarłej osobie, takie jak imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Za wydanie dokumentu jakim jest akt zgonu Urząd Stanu Cywilnego Zambrów nie pobiera opłaty. Dodatkowe opłaty administracyjne są pobierane w przypadku wydawania odpisu aktu zgonu. Czas wydania dokumentu jest zależny od ilości petentów w USC Zambrów, jednak można mieć pewność, że akt zostanie wydany podczas jednej wizyty w placówce.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Zambrów

Liczba wyświetleń: 236Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS