Urząd Stanu Cywilnego Zdzieszowice – USC Zdzieszowic

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: opolskie

Urząd Stanu Cywilnego Zdzieszowice – USC Zdzieszowic

Urząd Stanu Cywilnego w Zdzieszowicach kontakt, adres, telefon. Ślub cywilny w USC Zdzieszowice. Akt urodzenia, zgonu ślubu Urząd Stanu Cywilnego Zdzieszowice.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego [miatso]

Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Zdzieszowicach można uzyskać telefonicznie, mailowo lub też osobiście. W przypadku pilnych spraw zaleca się kontakt telefoniczny z USC w Zdzieszowicach, ponieważ pozwala on na najszybsze uzyskanie potrzebnej pomocy. Nie wszystkie sprawy można załatwić przez telefon, z tego względu Urząd Stanu Cywilnego Zdzieszowice udostępnia również inne kanały kontaktowe. Często wymagana jest osobista wizyta w USC Zdzieszowice. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Zdzieszowice kontakt prowadzi wyłącznie w godzinach otwarcia placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Zdzieszowicach

Przed kontaktowaniem się z Urzędem Stanu Cywilnego w Zdzieszowicach lub osobistym odwiedzeniem placówki, warto, jest zapoznać się z jej godzinami w otwarcia. To właśnie wtedy Urząd Stanu Cywilnego w Zdzieszowicach umożliwia kontakt. USC Zdzieszowice otwarty jest we wszystkie dni robocze w wyznaczonych godzinach. warto pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Zdzieszowice godziny otwarcia ustala zgodnie z potrzebami odwiedzających go petentów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Zdzieszowice

Adres: ul. Bolesława Chrobrego 34, 47-330 Zdzieszowice

Telefon: 77 406 44 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Zdzieszowice:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

USC Zdzieszowice

Urząd Stanu Cywilnego to instytucja państwowa w Polsce, zajmująca się rejestrowaniem stanu cywilnego obywateli – urodzenia, małżeństwa, rozwody i zgony. W Urzędzie Stanu Cywilnego w Zdzieszowicach można uzyskać różnego rodzaju dokumenty związane z aktami stanu cywilnego.

Urząd Stanu Cywilnego Zdzieszowice ślub

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Zdzieszowicach ślub jest możliwy jedynie w wybranych dniach.  Z tego względu warto sprawdzić, które terminy są dostępne aby zorganizować ceremonie w preferowanym czasie. W przypadku intensywnego sezonu ślubnego warto rezerwować terminy wcześniej nawet kilka miesięcy przed planowaną datą ślubu cywilnego, aby uniknąć opóźnień i stresu. Dostępne terminy ślubów w Urzędzie Stanu Cywilnego Zdzieszowice można uzyskać przez telefon, online lub osobiście.

Warto pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Zdzieszowice ślub organizuje sali do tego przeznaczonej. Istnieje jednak możliwość przeprowadzenia zaślubin w plenerze. Narzeczeni który zdecydują się na tę opcję muszą liczyć się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Zdzieszowice

Liczba wyświetleń: 376Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS