Urząd Stanu Cywilnego Ziębice – USC Ziębic

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: dolnośląskie

Urząd Stanu Cywilnego Ziębice – USC Ziębic

Urząd Stanu Cywilnego Ziębice telefon, e-mail, kontakt dla interesantów. Akt urodzenia Urząd Stanu Cywilnego Ziębice, godziny otwarcia USC Ziębice.

USC Ziębice kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Ziębicach należy skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Urząd Stanu Cywilnego Ziębice kontakt umożliwia telefonicznie i mailowo. W przypadku pilnych spraw zaleca się kontakt telefoniczny, ponieważ pozwala on na najszybsze uzyskanie potrzebnej pomocy. Wiadomości mailowe przetwarzane są przez pracowników USC w Ziębicach od jednego do kilku dni roboczych. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Ziębice kontakt umożliwia jedynie w czasie otwarcia placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Ziębicach

Przed kontaktowaniem się z Urzędem Stanu Cywilnego w Ziębicach, warto, jest zapoznać się z jego godzinami otwarcia. Właśnie w tych godzinach możliwy jest kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Ziębicach. Placówka otwarta jest we wszystkie dni robocze. Warto, także wiedzieć o możliwości wcześniej rezerwacji terminu wizyty w celu uniknięcia kolejek. Urząd Stanu Cywilnego Ziębice godziny otwarcia dostosował do potrzeb interesantów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Ziębice

Adres: ul. Przemysłowa 10, 57-220 Ziębice

Telefon: 74 816 38 33,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Ziębice:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Ziębice Urząd Stanu Cywilnego

Urząd Stanu Cywilnego w Ziębicach to instytucja, która odpowiada za rejestrację stanu cywilnego mieszkańców Ziębic. W placówce tej można załatwić wiele formalności związanych z dokumentami potwierdzającymi zmiany stanu cywilnego, takimi jak akty urodzenia, ślubu lub zgonu. W USC Ziębice można również dokonać zmiany imienia i nazwiska oraz zarejestrować małżeństwo. Wszelkie formalności związane z rejestracją stanu cywilnego odbywają się w Urzędzie Stanu Cywilnego Ziębice zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Akt zgonu Urząd Stanu Cywilnego Ziębice

Aby otrzymać oficjalny dokument stwierdzający zgon, należy zgłosić zgon w Urzędzie Stanu Cywilnego w Ziębicach. Akt zgonu to dokument rejestrujący faktyczne i prawnie uznanie zgonu danej osoby. Urząd Stanu Cywilnego w Ziębicach jest instytucją odpowiedzialną za wydanie aktu zgonu, który jest ważny w celu uregulowania spraw formalnych, takich jak ubezpieczenie, dziedziczenie, a także przekazywanie mienia zmarłego. Urząd Stanu Cywilnego Ziębice akt zgonu wydaje na podstawie świadectwa zgonu, które jest wystawiane przez lekarza prowadzącego lub sądową sekcję zwłok. W celu uzyskania aktu zgonu, należy zwrócić się do Urzędu Stanu Cywilnego w Ziębicach osobiście.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Ziębice

Liczba wyświetleń: 372Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS