Urząd Stanu Cywilnego Złotoryja – USC Złotoryi

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: dolnośląskie

Urząd Stanu Cywilnego Złotoryja – USC Złotoryi

Urząd Stanu Cywilnego Złotoryja telefon, e-mail, kontakt dla interesantów. Akt urodzenia Urząd Stanu Cywilnego Złotoryja, godziny otwarcia USC Złotoryja.

Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego Złotoryja

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego Złotoryja, można wykorzystać różne formy kontaktu. Przyjście osobiście do placówki wymaga zwykle wcześniejszej rejestracji, zwłaszcza jeśli chodzi o rejestrację małżeństwa. Można także skorzystać z połączenia telefonicznego lub wysłać e-maila lub list tradycyjny. W każdym przypadku istotne jest podanie swoich danych kontaktowych, aby pracownicy USC mogli skontaktować się z petentem w razie potrzeby. Prowadzony przez Urząd Stanu Cywilnego Złotoryja kontakt zdalny odbywa się wyłącznie w godzinach otwarcia placówki. 

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego Złotoryja

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego Złotoryja są ustalane przez kierownika placówki i mają na celu ułatwienie załatwienia potrzebnych spraw dla jak największej liczby interesantów. Harmonogram pracy USC w Złotoryi można sprawdzić na stronie powyżej. W przypadku wątpliwości warto skontaktować się z instytucją jaką jest Urząd Stanu Cywilnego godziny otwarcia może potwierdzić pracownik centrali telefonicznej.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Złotoryja

Adres: plac Władysława Reymonta 6, 59-500 Złotoryja

Telefon: 76 87 83 113,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Złotoryja:

  • Poniedziałek 7:30-14:00
  • Wtorek 7:30-16:30
  • Środa 7:30-14:00
  • Czwartek 7:30-14:00
  • Piątek 7:30-14:00

Miasto Urząd Stanu Cywilnego

Urząd Stanu Cywilnego w Złotoryi to instytucja publiczna, która zajmuje się rejestrowaniem stanu cywilnego osób zamieszkujących na terenie Złotoryi. Do zadań USC Złotoryja należy rejestracja urodzeń i zgonów oraz zawieranie małżeństw. W instytucji można uzyskać również niezbędne dokumenty dotyczące stanu cywilnego, takie jak odpisy aktów urodzenia czy zaświadczenia o stanie cywilnym.

Urząd Stanu Cywilnego Złotoryja ślub

Urząd Stanu Cywilnego w [mieście] to miejsce, gdzie można oficjalnie zawrzeć związek małżeński. W placówce istnieją specjalnie przystosowane sale, w których można zorganizować uroczystość ślubną i przypieczętować swoją miłość przed kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Złotoryi oraz swoimi najbliższymi. Zatrudnieni w USC Złotoryi pracownicy dokładnie przeprowadzą parę przez proces zawarcia małżeństwa, udzielą niezbędnych porad i udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania związane z rejestracją związku. Po ceremonii para otrzyma akt małżeństwa, który jest ważnym dokumentem potwierdzającym zawarcie związku. Urząd Stanu Cywilnego w [mieście] ślub może przeprowadzić również w plenerze na życzenie narzeczonych.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Złotoryja

Liczba wyświetleń: 323Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS