Urząd Stanu Cywilnego Żukowo – USC Żukowa

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: pomorskie

Urząd Stanu Cywilnego Żukowo – USC Żukowa

Urząd Stanu Cywilnego Żukowo terminy ślubów. USC Żukowo kontakt, telefon, adres. Urząd Stanu Cywilnego w Żukowie akt urodzenia, zgonu.

Urząd Stanu Cywilnego w Żukowie kontakt

Urząd Stanu Cywilnego w Żukowie oferuje kilka opcji kontaktu, aby umożliwić łatwe porozumienie. Osobiście można udać się do USC w Żukowie, ale zwykle wymaga to wcześniejszej rezerwacji, szczególnie w przypadku rejestracji małżeństwa. Alternatywnie, można skorzystać z połączenia telefonicznego, aby uzyskać pomoc lub odpowiedzi na pytania. Petenci kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Żukowie mogą uzyskać za pomocą poczty e-mail lub listu. Ważne jest, aby podać imię i nazwisko oraz informacje kontaktowe, takie jak numer telefonu lub adres e-mail, aby pracownik mógł przekazać wiadomość zwrotną.

Urząd Stanu Cywilnego w Żukowie godziny otwarcia

Poprawne funkcjonowanie Urzędu Stanu Cywilnego w Żukowie wymaga przestrzegania określonych zasad i godzin otwarcia podczas dni roboczych. W przypadku dni świątecznych, godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego Żukowa mogą ulec zmianie. Przed planowaniem wizyty zaleca się zapoznanie się z obwiązującymi w Urzędzie Stanu Cywilnego w Żukowie godzinami otwarcia.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Żukowo

Adres: Gdańska 52, 83-330 Żukowo

Telefon: 58 685 83 43,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Żukowo:

  • Poniedziałek 7:30-17:00
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:00
  • Piątek 7:30-14:30

Urząd Stanu Cywilnego w Żukowie

Urząd Stanu Cywilnego w Żukowie jest to instytucja, która zajmuje się rejestrowaniem i dokumentowaniem zdarzeń związanych z życiem mieszkańców Żukowa, takich jak urodzenia, śluby, rozwody i zgony. Urząd Stanu Cywilnego Żukowo działa na podstawie ustalonych przepisów prawa i jest odpowiedzialny za tworzenie i przechowywanie oficjalnych dokumentów związanych z tymi wydarzeniami.

Urząd Stanu Cywilnego w Żukowie zajmuje się między innymi rejestrowaniem urodzeń, nadawaniem imion oraz nazwisk, wydaje odpowiednie akta, rejestruje śluby i rozwody oraz zgony. Urząd Stanu Cywilnego Żukowo jest także odpowiedzialny za aktualizację i archiwizację dokumentów związanych z powyższymi zdarzeniami, a także udzielanie informacji o stanie cywilnym osób fizycznych.

Żukowo ślub cywilny

Ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego w Żukowie to jedna z najpopularniejszych form zawierania związku małżeńskiego. Taka ceremonia charakteryzuje się prostotą i formalnością, a jednocześnie jest uroczystym i ważnym wydarzeniem dla młodej pary i ich rodzin. W trakcie ceremonii, para młoda składa przysięgę przed kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Żukowa, który dokonuje formalnej rejestracji małżeństwa i wydaje akt ślubu.

Urząd Stanu Cywilnego Żukowo ślub przeprowadza według potrzeb młodej pary. USC Żukowo oferuje wiele możliwości personalizacji ceremonii, takich jak wybór daty, godziny i miejsca, a także wybór świadków. Młoda para może zdecydować się na przeprowadzenie zaślubin w sali ślubnej Urzędu Stanu Cywilnego w Żukowie lub w plenerze. Trzeba pamiętać, że ślub cywilny poza Urzędem Stanu Cywilnego w Żukowie to dodatkowy koszt dla narzeczonych.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Żukowo

Liczba wyświetleń: 372Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS