Oddział ZUS Olsztyn

Oddział ZUS w Olsztynie

Opublikowano:

Kategoria: ZUS

Województwo: warmińsko-mazurskie

Oddział ZUS w Olsztynie

ZUS Olsztyn kontakt, aktualny adres instytucji. ZUS Olsztyn numer telefonu, telefony. Badania lekarskie ZUS Olsztyn Kołobrzeska. Emerytury i renty Oddział ZUS w Olsztynie.

ZUS Olsztyn kontakt

Stacjonarna obsługa klientów Oddziału ZUS w Opolu jest prowadzona w siedzibie jednostki. Budynek zlokalizowany jest na placu Konsulatu Polskiego 4. Jak skontaktować się z ZUS w Olsztynie? Obecnie instytucja jaką jest ZUS Olsztyn kontakt prowadzi głównie telefonicznie. Interesanci, chcąc uzyskać natychmiastowe wsparcie mogą skorzystać z telefonu kontaktowego. Chcąc nawiązać z ZUS kontakt Olsztyn jest jednym z miast, w których wizyta w placówce urzędu będzie dostępną opcją.

AdresPl. Konsulatu Polskiego 4, 10-959 Olsztyn
ZUS Olsztyn nip5213017228
REGON000017756
Fax(89) 535 02 28

ZUS w Olsztynie stanowi jednostkę nadrzędną w stosunku do:

 • Inspektoratu ZUS w Bartoszycach
 • Inspektoratu ZUS w Działdowie
 • Inspektoratu ZUS w Ełku
 • Inspektoratu ZUS w Giżycku
 • Inspektoratu ZUS w Kętrzynie
 • Inspektoratu ZUS w Lidzbarku Warmińskim
 • Inspektoratu ZUS w Szczytnie
 • Biuro Terenowe ZUS w Gołdapi
 • Biuro Terenowe ZUS w Mrągowie
 • Biuro Terenowe ZUS w Nidzicy
 • Biuro Terenowe ZUS w Piszu

ZUS Olsztyn godziny otwarcia

ZUS oddział w Olsztynie jest czynny w godzinach od 8:00 do 15:00 w dni od wtorku do piątku. Godziny urzędowania Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Olsztynie nie są tożsame z godzinami obsługi klienta.

Olsztyn ZUS godziny otwarcia

poniedziałek 8:00-17:00 
wtorek 8:00-15:00 
środa 8:00-15:00 
czwartek 8:00-15:00 
piątek 8:00-15:00

Choć w ZUS Olsztyn praca po godzinach nie jest oferowana, warto pamiętać, iż dzięki Platformie Usług Elektronicznych dostępna jest całodobowa możliwość przysłania dokumentów.

ZUS Olsztyn numer telefonu

Najszybszym sposobem uzyskania wsparcia bezpośrednio od osób zatrudnionych w Oddziale ZUS w Olsztynie jest skorzystanie z telefonu kontaktowego. Obecnie instytucja oferuje swoim klientom kilka możliwości. Jednym z nich jest numer centrali. Wybierając podany numer telefonu ZUS Olsztyn może przekierować połączenie do konkretnego wydziału wewnętrznego. Należy pamiętać, że nie zawsze jest to możliwe.

W instytucji ZUS Olsztyn telefon obsługiwany jest również w sprawie rezerwacji wizyt. Warto o tym pamiętać planując odwiedziny w instytucji. Dodatkowo spotkanie można umówić online.

Centrala: (0 89) 521 22 22 
Rezerwacje: 89 741 50 08

ZUS infolinia Olsztyn

Poza podanymi wcześniej numerami kontaktowymi w oddziale ZUS Olsztyn infolinia również funkcjonuje. Mimo iż nie jest ona obsługiwana bezpośrednio w placówce na placu Konsulatu Polskiego 4, dzwoniąc na poniższy numer można uzyskać pełne wsparcie. Infolinia ZUS Olsztyn jest usługą którą funkcjonuje na terenie całej Polski. 

ZUS Olsztyn Infolinia funkcjonuje pod ogólnopolskim numerem 22 560 16 00.

ZUS Olsztyn emerytury i renty

Świadczenie emerytalne może zostać przyznane każdej osobie spełniającej odpowiednie warunki. Należy pamiętać, że przyznawane przez ZUS Olsztyn emerytury i renty, a także ich wysokość mogą różnić się w zależności od petenta. Zmiany te wynikają z wielu czynników najczęściej jest to odłożony przez pracownika przez przepracowane lata kapitał. Chcąc skontaktować się z osobami które zajmując się na co dzień formalnościami z zakresu obejmującego renty i emerytury w oddziale ZUS w Olsztynie.

Liczba wyświetleń: 5105Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS