Urząd Pracy Świecie

PUP Świecie – Powiatowy Urząd Pracy Świecie

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: kujawsko-pomorskie

PUP Świecie – Powiatowy Urząd Pracy Świecie

Urząd Pracy Świecie kontakt, numer telefonu, adres, godziny otwarcia, e-mail. PUP Świecie oferty pracy, staże, szkolenia, kursy, dofinansowanie, rejestracja.

PUP Świecie

Urząd Pracy Świecie jest to organ pośredniczący między potencjalnymi pracodawcami a pracownikami. Zajmuje się przede wszystkim analizą rynku pracy. Głównym zadaniem instytucji PUP Świecie jest walka z bezrobociem. Pomaga uzyskać zatrudnienie osobom bezrobotnym. Świecie Urząd Pracy organizuje również oraz finansuje szkolenie i kursy, które są przeznaczone dla osób nieposiadających żadnego zatrudnienia.  Dostępne w Urząd Pracy Świecie staże pozwalają na poprawę umiejętności praktycznych, poszerzenie kwalifikacji oraz nabranie doświadczenia zawodowego. Bardzo ważne jest to, aby odbyć go na początku swojej kariery, ponieważ pracodawcy patrzą na to czy interesant ubiegający się o zatrudnienie posiada już jakieś doświadczenie. Praca Świecie Urząd Pracy wykonywana jest wyłącznie przez wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Do zadań pracowników należy między innymi rejestracja osób bezrobotnych, wydawanie wniosków, a także współpraca z pracodawcami.

Urząd Pracy Świecie oferty pracy 

Instytucja, którą jest Urząd Pracy Świecie oferty pracy udostępnia na stronie internetowej. Każdy interesant posiadający dostęp do internetu ma do nich wgląd. PUP Świecie oferty pracy posiada niemal ze wszystkich dziedzin zawodowych. Można tam uzyskać zatrudnienie w branżach, które wymagają wysiłku fizycznego, a także umysłowego przy pracy biurowej. Urząd Pracy Świecie nowe oferty pracy udostępnia codziennie, dlatego warto sprawdzać nowości ze względu na to, że może pojawić się coś odpowiedniego. Oferty pracy, których ważność już wygasła, PUP Świecie usuwa ze strony internetowej w celu pozostawienia tylko aktualnych propozycji. Propozycje zatrudnienia są również przedstawiane na wcześniej umówionym spotkaniu z doradcą zawodowym. Takie spotkanie możliwe jest do odbycia po dokonaniu rejestracji w Urzędzie Pracy Świecie. Rejestracji można dokonać podczas osobistej wizyty w PUP Świecie, a także w formie zdalnej. W przypadku rejestracji w formie online niezbędne jest przygotowanie skanu wszystkich dokumentów w tym świadectwa ukończenia szkoły oraz dołączenia go do wniosku.

Urząd Pracy Świecie dotacje

Oprócz wszelakich kursów oraz szkoleń PUP Świecie oferuje również uzyskanie dofinansowania. Urząd Pracy Świecie dotacje przeznacza na założenie własnej działalności gospodarczej. Każdy interesant, który ubiega się o dofinansowanie, musi spełnić kilka niezbędnych warunków w celu jej uzyskania. Po pierwsze musi posiadać status osoby bezrobotnej. Petent chcący otrzymać dotację na założenie działalności gospodarczej nie może podejmować innej pracy zarobkowej ani pobierać funduszy, które wypływają z opieki nad osobą niepełnosprawną. 

PUP Świecie kontakt

Osoby, które chcą uzyskać informacje dotyczące zatrudnienia czy rejestracji w Urzędzie Pracy Świecie mogą to zrobić w sposób zdalny. PUP Świecie kontakt umożliwia za pomocą poczty elektronicznej oraz numeru telefonu. W przypadku pilnej sprawy zalecane jest skorzystanie z kontaktu telefonicznego, który pozwala na natychmiastowe uzyskanie potrzebnych informacji.

Urząd Pracy Świecie numer telefonu: 52 33 32 210,    52 33 32 253

PUP Świecie adres e-mail:  [email protected] 

Urząd Pracy Świecie adres: ul. Wojska Polskiego 195a,  86-100 Świecie

Urząd Pracy Świecie godziny otwarcia

W instytucji Urząd Pracy Świecie godziny otwarcia są adekwatne do godzin urzędowania. Dyrektor PUP Świecie przyjmuje petentów w sprawie wniosków oraz skarg we wtorki w godzinach 11:00-15:00. W przypadku osobistej wizyty w Urzędzie w celu uniknięcia kolejki należy wcześniej dokonać rezerwacji terminu na konkretną godzinę. 

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 7:00-15:00
Wtorek: 7:00-16:00
Środa: 7:00-15:00
Czwartek: 7:00-15:00
Piątek: 7:00-14:00

Liczba wyświetleń: 1752Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS