Urząd Pracy Włocławek

PUP Włocławek

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: kujawsko-pomorskie

PUP Włocławek

PUP Włocławek oferty pracy dostępne online. Skontaktuj się z obsługą klienta w Powiatowym Urzędzie Prace we Włocławku. PUP Włocławek kontakt, telefon, adres.

Urząd Pracy Włocławek

We Włocławku mieści się Powiatowy Urząd Pracy. Jeżeli chodzi o to, jakie miejscowości obejmuje swoim zasięgiem Urząd Pracy we Włocławku, należy pamiętać, że PUP działa na terenie powiatu. W przypadku PUP we Włocławku prowadzi on obsługę osób zamieszkujących powiat włocławski. Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku znajduje się przy ulicy Kapitulnej 24. 

Adres: Kapitulna 24, 87-800 Włocławek
Telefon: 54 234 00 89
E-mail: towl(at)praca.gov.pl

Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku godziny otwarcia

Urzad Pracy Włocławek działa od poniedziałku do piątku. Jeżeli chodzi o sam urząd czynny jest on w poniedziałki, środy i czwartki od 7:30 do 15:30, we wtorki od 7:30 do 16:00 oraz w piątki od 7:30 do 15:00. Obsługa klientów oraz rejestracja bezrobotnych w PUP Włocławek jest prowadzona w każdy dzień roboczy od 7:30 do 14:30.

PUP Włocławek kontakt

Jednym ze sposobów na skontaktowanie się z obsługą klienta Powiatowego Urzędu Pracy we Włocławku jest skorzystanie z formularza kontaktowego. Arkusz dostępny na stronie pozwala na przesłanie wiadomości z zapytaniem do PUP Włocławek. Warto wiedzieć, że Urząd Pracy Włocławek kontakt z interesantami prowadzi także przez telefon i pocztę elektroniczną. Urzędnicy są do dyspozycji interesantów w godzinach pracy instytucji. Kontakt PUP Włocławek umożliwia jedynie w godzinach pracy.

Warto zapamiętać, ze podczas wysyłania wiadomości mailowej do PUP we Włocławku należy podpisać wiadomość imieniem, nazwiskiem, a także adresem zamieszkania. Gdy tych danych zabraknie pracownicy urzędu nie są zobowiązani odpowiadać na przesłane maile. Zasada ta tyczy się również korespondencji listownej skierowanej na adres PUP Włocławek.

PUP Włocławek oferty pracy

Osoby bezrobotne poszukujące pracy, mogą zgłosić się do PUP Urzędu Pracy we Włocławku. Instytucja udziela wsparcia w procesie poszukiwania zatrudnienia. Aktualnie Urząd Pracy Włocławek oferty pracy publikuje online na stronie internetowej. Wpisując w wyszukiwarkę frazę www urząd pracy włocławek propozycje pracy można odnaleźć oferty. W tabeli na portalu publikowane są oferty pracy we Włocławku i okolicach. Warto wiedzieć, że istnieje możliwość filtrowania propozycji względem wynagrodzenia, rodzaju umowy czy wymiaru pracy.

Urząd Pracy Włocławek — punkt obsługi kasowej

Wszelkie wypłaty gotówki w ramach świadczenia czy stypendium finansowanego przez Urząd Pracy we Włocławku, w formie gotówkowej wypłacane są w Punkcie Obsługi Kasowej Monetia. POK Działa od 8:30 do 15:00 w dni robocze.

Adres: Wiejska 12, 87-810 Włocławek

Liczba wyświetleń: 1711Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS