Urząd Pracy Grudziądz

PUP Grudziądz – Powiatowy Urząd Pracy Grudziądz

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: kujawsko-pomorskie

PUP Grudziądz – Powiatowy Urząd Pracy Grudziądz

Powiatowy Urząd Pracy Grudziądz oferty pracy, staże. Aktualny kontakt PUP Grudziądz, godziny otwarcia instytucji. Urząd Pracy Grudziądz telefony kontaktowe.

PUP Grudziądz oferty pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu to jedno z miejsc, gdzie mogą udać się osoby poszukujące zatrudnienia. PUP Grudziądz oferty udostępnia wszystkim zainteresowanym. Ponadto w PUP Grudziądz pracują osoby, które są w stanie pomóc w znalezieniu odpowiedniej oferty pracy zgodnej z wykształceniem, a także są w stanie pomóc w stworzeniu CV lub życiorysu. Jeśli chodzi o instytucję Urząd Pracy Grudziądz oferty pracy gromadzi w wersji tradycyjnej w budynku instytucji, ale również online. Oferty pracy publikowane przez PUP Grudziądz można łatwo filtrować według wielu zmiennych.

Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu jest instytucją państwową, która udziela pomocy osobom poszukującym zatrudnienia. Powiatowy Urząd Pracy Grudziądz oferuje szeroki zakres usług, w tym:

  • pomoc w znalezieniu pracy
  • możliwość uzyskania szkoleń i kwalifikacji
  • możliwość uzyskania pomocy w zorganizowaniu własnej działalności gospodarczej

PUP Grudziądz dysponuje obszernymi ofertami pracy oraz informacjami na temat rynku pracy. Wszystkie oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Grudziądzu są gromadzone na stronie internetowej. Dane zebrane w formie tabeli można szybko sortować według daty zamieszczenia, wynagrodzenia lub stawki godzinowej pracy. PUP Grudziądz oferty pracy na bieżąco aktualizuje. W przypadku poszukiwania pracy zaleca się kontakt z Powiatowym Urzędem Pracy w Grudziądzu. Publikowane ogłoszenia dotyczą wielu zawodów, mogą to być oferty o pracę dla kelnerki, kucharza. Oczywiście Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu najnowsze oferty dla kierowców również dodaje do tabeli.

Urząd Pracy Grudziądz kontakt

Adres: ul. Parkowa 22, 86 - 300 Grudziądz
Telefon: +48 56 643 30 00, +48 56 643 84 00
E-mail: [email protected]

Połącz się z obsługą klienta w Urzędzie Pracy w Grudziądzu. Obecnie kontakt PUP Grudziądz z zainteresowanymi osobami obsługuje drogą telefoniczną. Dodatkowo warto pamiętać, że kontakt z Urzędem Pracy w Grudziądzu możliwy jest również za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wysyłając wiadomość na mailowy adres Powiatowego Urzędu Pracy w Grudziądzu należy podać dane kontaktowe (imię i nazwisko, adres) oraz przedmiot sprawy. W przypadku braku tych informacji w zapytaniu pracownicy PUP nie są zobowiązani do udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Oczywiście Urząd Pracy Grudziądz kontakt obsługuje w godzinach otwarcia instytucji.

PUP Grudziądz godziny otwarcia

Godziny otwarcia Urzędu Pracy w Grudziądzu
poniedziałek 7:00-15:30
wtorek 7:00-15:30
środa 7:00-15:30
czwartek 7:00-15:30
piątek 7:00-13:00

Urząd Pracy Grudziądz staże

Jednym ze sposobów na aktywizację rynki pracy jaki wdrożył Urząd Pracy w Grudziądzu jest organizacja staży zawodowych. Interesanci po złożeniu odpowiednich dokumentów  i wniosków. Staż w PUP w Grudziądzu jest oferowany przez instytucje jest idealnym sposobem na uzyskanie cennego doświadczenia na rynku pracy. Stażyści uzyskują stypendium stażowe, aktualnie wynosi ono 120% stawki zasiłku dla bezrobotnych. Stypendium wydawane jest co miesiąc przez cały okres trwania stażu. Dodatkowo po zakończeniu umowy stażowej, pracodawca musi zaoferować stażyście umowę o prace w wymiarze minimum 3 miesiące.

Liczba wyświetleń: 1618Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS