Urząd Pracy Brodnica

PUP Brodnica – Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: kujawsko-pomorskie

PUP Brodnica – Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

Urząd Pracy Brodnica numery telefonu, godziny otwarcia, adres, kontakt. PUP Brodnica oferty pracy, praca, dofinansowanie, rejestracja, pracownicy, staże.

PUP Brodnica praca

Powiatowy Urząd Pracy Brodnica obsługuje wyłącznie wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza. Wszystkie zatrudnione w tej instytucji osoby mają szeroki zakres umiejętności, są odpowiednio wykształcone, a także posiadają bardzo duże doświadczenie zawodowe. W jednostce PUP Brodnica praca przede wszystkim polega na bezpośredniej obsłudze interesanta. W Urzędzie Pracy Brodnica pracownicy wprowadzają dane do systemu, dokonują rejestracji oraz wyrejestrowania osób, przyjmują i rozpatrują wpływające wnioski, a także udzielają pomocy i wsparcia osobom bezrobotnym. Osoby, które chciałyby uzyskać w tej jednostce posadę, muszą wiedzieć, że w czasie prowadzenia rekrutacji Urząd Pracy Brodnica oferty pracy umieszcza na głównej stronie internetowej. O wybrane stanowisko interesanci ubiegać mogą się również, udając się osobiście do placówki. 

PUP Brodnica oferty pracy

Urząd Pracy Brodnica to jednostka organizacyjna, która za główny cel obrała sobie walkę z bezrobociem. Powiatowy Urząd Pracy w Bronicy analizuje rynek pracy, a także pomaga osobom poszukującym zatrudnienie je otrzymać. PUP Brodnica oferty pracy zamieszcza na głównej stronie internetowej. Każda osoba, która posiada dostęp do internetu ma do nich wgląd. Udostępniane przez ten urząd oferty dotyczą praktycznie każdej dziedziny zawodowej. Zainteresowane osoby mogą uzyskać zatrudnienie między innymi w branży biurowej, kosmetycznej, logistycznej czy informatycznej. Istnieje również możliwość przeglądnięcia propozycji zatrudnienia w trakcie osobistego spotkania z doradcą zawodowym. Podczas jego trwania oferty dobierane są indywidualnie do interesanta, zwracając szczególną uwagę na jego kwalifikacje, wykształcenie, a także doświadczenie. Warto wiedzieć, że spotkanie z doradcą możliwe jest wyłącznie po wcześniejszym dokonaniu rejestracji jako osoba bezrobotna. 

PUP Brodnica staże

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy oprócz ofert pracy proponuje również osobom bezrobotnym kursy szkolenia oraz staże. W Urzędzie Pracy Brodnica kursy i szkolenia trwają od 3 do 24 miesięcy w zależności od wdrożonego w danym momencie programu. Petenci, jeśli mają taką możliwość, powinni z nich skorzystać. Oferowane przez PUP Brodnica staże umożliwiają zdobycie doświadczenia zawodowego oraz uzyskanie lepszych umiejętności praktycznych. Absolwent po ukończeniu stażu może dostać od pracodawcy propozycję dalszej współpracy, jeśli sumiennie wykonywał powierzone mu zadania. 

Urząd Pracy Brodnica rejestracja

Należy wiedzieć, że status osoby bezrobotnej mogą osiągnąć tylko osoby pełnoletnie poszukujące zatrudnienia po ukończeniu szkoły oraz te, które utraciły dotychczasową pracę. W Powiatowym Urzędzie Pracy Brodnica dokonanie rejestracji możliwe jest podczas osobistej wizyty w placówce, a także zdalnie. W instytucji, którą jest Urząd Pracy Brodnica rejestracja w formie elektronicznej, jest bardzo prosta do zrealizowania. W tym celu petenci muszą złożyć przez stronę internetową odpowiedni wniosek wraz ze skanem wszystkich wymaganych dokumentów oraz dyplomem ukończenia szkoły. Na końcu całej procedury obowiązkiem jest złożenie podpisu elektronicznego. Rejestracja w Urzędzie Pracy w Brodnicy umożliwia uzyskania ubezpieczenia zdrowotnego. 

Urząd Pracy Brodnica godziny otwarcia

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:15-15:15. W tych godzinach można odbyć wizytę osobistą w urzędzie, a także uzyskać kontakt zdalny. Istnieje możliwość w przypadku osobistej wizyty zarezerwowania terminu na daną godzinę. W soboty, a także niedziele placówka nie przyjmuje zainteresowanych osób. 

Urząd Pracy Brodnica godziny otwarcia:

 • Poniedziałek: 7:15-15:15
 • Wtorek: 7:15-15:15
 • Środa: 7:15-15:15
 • Czwartek: 7:15-15:15
 • Piątek: 7:15-15:15
 • Sobota: Zamknięte
 • Niedziela: Zamknięte 
Urząd Pracy Brodnica kontakt

Zainteresowane osoby, które chcą uzyskać z jednostką Urząd Pracy Brodnica kontakt zdalny, mogą zrealizować to za pomocą numeru telefonu. Istnieje także możliwość, przesłania wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. W przypadku pilnej do załatwienia sprawy zalecane jest skorzystanie z telefonicznego kanału kontaktowego. Zdalny oraz osobisty kontakt możliwy jest tylko w czasie godzin urzędowania. 

Numery telefonu do PUP Brodnica to:

 • Telefon bezpośredni: 56 649 89 40
 • Pośrednictwo pracy: 790 783 623, 790 783 661, 790 783 747
 • Doradztwo zawodowe: 790 783 212
 • Staże: 790 783 133

Adres e-mail: [email protected]
Urząd Pracy Brodnica adres: ul. Żwirki i Wigury 3, 87-300 Brodnica

Urząd Pracy Brodnica dofinansowanie

Interesanci, którzy nie posiadają zatrudnienia ani nie wykonują żadnej pracy zarobkowej, mogą otrzymać w jednostce Urząd Pracy Brodnica dofinansowanie. O dotacje mogą także ubiegać się absolwenci KIS i CIS. W tym celu obowiązkowa należy złożyć wniosek, który zawiera następujące informacje:

 • szczegółową specyfikację wydatków do poniesienia w ramach wnioskowanych środków
 • kalkulację kosztów związanych z podjęciem działalności
 • rodzaj planowanej działalności gospodarczej
 • proponowaną formę zabezpieczenia zwrotu środków
 • kwotę wnioskowanych środków

Liczba wyświetleń: 1009Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS