Urząd Pracy Białogard

PUP Białogard – Powiatowy Urząd Pracy Białogard

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: zachodniopomorskie

PUP Białogard – Powiatowy Urząd Pracy Białogard

Urząd Pracy Białogard godziny otwarcia, adres, numer telefonu, e-mail. PUP Białogard aktualne oferty pracy, rejestracja elektroniczna, kursy, staże, szkolenia.

Urząd Pracy Białogard kontakt

Instytucja, jaką jest Urząd Pracy Białogard kontakt zdalny z interesantem, umożliwia za pomocą numeru telefonu, a także za pośrednictwem poczty elektronicznej. Warto pamiętać, że zdalny kontakt z PUP Białogard jest możliwy wyłącznie w czasie jego otwarcia. Urząd Pracy Białogard odpowiednia na wiadomości mailowe tylko te, które dotyczą zatrudnienia oraz uzyskania statusu osoby bezrobotnej.

Urząd Pracy Białogard numer telefonu: 94 311 31 00, 94 312 44 44
PUP Białogard adres e-mail: [email protected]
Urząd Pracy Białogard adres: ul. Świdwińska 21a, 78-200 Białogard

PUP Białogard 

Urząd Pracy Białogard jest instytucją, która pomaga osobom bezrobotnym uzyskać zatrudnienie, a także analizuje rynek pracy. Do obowiązków pracowników w PUP Białogard należy przede wszystkim rejestracja i wyrejestrowywanie osób, wydawanie wniosków i decyzji, a także współpraca z pracodawcami. W instytucji PUP Białogard praca wymaga dużego doświadczenia oraz odpowiednich umiejętności. Każda z zatrudnionych w Urzędzie Pracy Białogard osób musi posiadać wymagane wykształcenie oraz wiedzę w odpowiednim zakresie. 

Urząd Pracy Białogard oferty pracy

Urząd Pracy Białogard oferty pracy udostępnia na głównej stronie internetowej oraz podczas osobistego spotkania z doradcą zawodowym. Oferty pracy są dobierane indywidualnie dla interesantów patrząc na ich wykształcenie, oraz umiejętności. W instytucji PUP Białogard oferty pracy są dostępne niemal w każdej branży zawodowej. Osoby, które jeszcze nie wiedzą, w jakim zawodzie mogły by się odnaleźć, uzyskają pomoc w doborze odpowiedniego stanowiska pracy. Aktualne oferty pracy Urząd Pracy Białogard udostępnia codziennie, dlatego warto przeglądać nowości. PUP Białogard oferty pracy, które już wygasły lub są zajęte, usuwa ze strony w celu pozostawienia wyłącznie dostępnych propozycji.

Urząd Pracy Białogard staże

W instytucji PUP Białogard dostępne są również kursy, staże, a także szkolenia. Mogą z nich skorzystać osoby bezrobotne, które dopiero zaczynają swoją karierę. Dostępne w Urząd Pracy Białogard staże dają możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, kwalifikacji oraz poprawę umiejętności praktycznych. Trwają one w zależności od decyzji pracodawcy od 3 do 6 miesięcy. Każda osoba mająca taką możliwość powinna z nich skorzystać, ponieważ podczas rekrutacji każdy pracodawca patrzy czy interesant ubiegający się o zatrudnienie posiada jakieś doświadczenie. 

PUP Białogard dofinansowanie

PUP Białogard dofinansowanie przeznacza na założenie własnej działalności gospodarczej. Ważne jest, aby interesant ubiegający się o dotacje w Urzędzie Pracy Białogard posiadał status osoby bezrobotnej oraz nie składał wniosku w żadnym innym Urzędzie. Osoba, która chce otrzymać w PUP Białogard dofinansowanie nie może również posiadać żadnej innej pracy zarobkowej. 

Urząd Pracy Białogard rejestracja

W Urzędzie Pracy Białogard można dokonać rejestracji podczas osobistej wizyty w Urzędzie oraz w formie online. Dostępna w Urząd Pracy Białogard rejestracja elektroniczna jest bardzo łatwa do wykonania. Na stronie internetowej znajduje się instrukcja, aby każdy samodzielnie mógł ją dokonać. Niezbędne jest jednak przygotowaniu skanu wszystkich potrzebnych dokumentów w tym świadectwa lub dyplomu ukończenia szkoły oraz dołączenie ich do wniosku. Cały proces rejestracji należy zakończyć złożeniem podpisu elektronicznego.

Urząd Pracy Białogard godziny otwarcia

W instytucji Urząd Pracy Białogard godziny otwarcia są inne niż godziny przyjmowania interesantów. PUP Białogard jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00, natomiast interesanci są przyjmowani od 8:00 do 14:00. W weekendy Urząd Pracy Białogard jest zamknięty.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek: 7:00-15:00
Wtorek: 7:00-15:00
Środa: 7:00-15:00
Czwartek: 7:00-15:00
Piątek: 7:00-15:00
Sobota: Nieczynne
Niedziela: Nieczynne

Godziny przyjmowania interesantów:
Poniedziałek: 8:00-14:00
Wtorek: 8:00-14:00
Środa: 8:00-14:00
Czwartek: 8:00-14:00
Piątek: 8:00-14:00
Sobota: Nieczynne
Niedziela: Nieczynne

Liczba wyświetleń: 6961Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS