Urząd Miasta Białogard

Urząd Miasta Białogard - UM w Białogardzie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Miasta Białogard - UM w Białogardzie

Urząd Miasta Białogard oferty pracy, przetargi, kontakt. Godziny otwarcia jednostki. Dowody osobiste w UM Białogard. BIP, mieszkania na remont, adres, telefon.

Urząd Miasta Białogard

W jednostce, jaką jest Urząd Miasta Białogard oferty pracy są dostępne dla wszystkich osób zainteresowanych. Petenci chcący zatrudnić się w tej placówce, mogą skorzystać z Centralnej Bazy Ofert Pracy, gdzie każda z propozycji jest odpowiednio przygotowana oraz zawiera potrzebne interesantowi informacje na temat wymagań stanowiska. Białogard Urząd Miasta przeprowadza wszelkiego rodzaju działania i projekty takie jak np.: Urząd Miasta Białogard mieszkania do remontu czy Urząd Miasta Białogard przetargi. Informacje na temat takiego funkcjonowania instytucji znajdują się w BIP UM Białogard.

Urząd Miasta Białogard Wydział Komunalny

Działania wydziału są związane z eksploatacją i gospodarką infrastruktury drogowej w Białogardzie. Prowadzi on wszelkie sprawy związane z drogami miasta. Do jego zadań należy również kierowanie ruchem drogowym. Ustala oświetlenie wszystkich ulic oraz nazwy ulic. Urząd Miasta Białogard Wydział Komunalny dba o bezpieczeństwo pieszych oraz poruszających się różnego rodzaju transportem osób. 

Telefon: 94 357 91 40
E-mail: [email protected]

Urząd Miasta Białogard kontakt

UM Białogard BIP zawiera szczególne dane teleadresowe, przez które można kontaktować się z jednostką. Urząd Miasta Białogard kontakt realizuje dzięki połączeniom telefonicznym oraz poczty e-mail. Siedziba UM Białogard przyjmuje interesantów w godzinach pracy placówki.

Urząd Miasta Białogard adres: ul. 1 Maja 18, 78-200 Białogard

Urząd Miasta Białogard telefon: 94 357 92 00
E-mail: [email protected]
NIP: 672-100-18-14

Urząd Miasta Białogard godziny otwarcia:

Poniedziałek07:00-15:00 
Wtorek07:00-15:00  
Środa07:00-15:00  
Czwartek07:00-15:00  
Piątek07:00-15:00  
SobotaZamknięte 
NiedzielaZamknięte  
Urząd Miasta Białogard dowody osobiste

Wnioski o uzyskanie dowodu osobistego można złożyć w palcówce, jaką jest UM Białogard. Tego rodzaju dokument, jest dokumentem obowiązkowym od 18 roku życia, potwierdzającym tożsamość jego posiadacza. Osoba, która zbliża się do swoich 18 urodzin, może złożyć wniosek już 30 dni przed dniem uzyskania pełnoletności. Proces pozyskiwania dowodu jest całkowicie bezpłatny. Jeśli chodzi o elektroniczny sposób składania wniosku, jest on możliwy tylko i wyłącznie w przypadku gdy dokument ma być wydany dla dziecka mającego poniżej 12 lat. Okres oczekiwania na wydanie dowodu osobistego to okres maksymalnie 30 dni od dnia złożenia wniosku. Urząd Miasta Białogard dowody osobiste przyznaje obywatelom Polski.

Liczba wyświetleń: 828Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS