Urząd Pracy Jaworzno

PUP Jaworzno – Powiatowy Urząd Pracy Jaworzno

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: śląskie

PUP Jaworzno – Powiatowy Urząd Pracy Jaworzno

rząd Pracy Jaworzno aktualne oferty pracy, kursy, szkolenia, dotacje. PUP Jaworzno godziny otwarcia, godziny pracy, kontakt, adres.

Urząd Pracy Jaworzno to instytucja, która zajmuje się głównie przeciwdziałaniem bezrobociu. PUP Jaworzno bada oraz analizuje rynek pracy. Swoim zasięgiem terytorialnym obejmuje miasto Jawor, a także takie gminy jak Bolków, Mściwojów, Wądroże Wielkie, Paszowice i Męcinka.

Urząd Pracy Jaworzno oferty pracy

PUP Jaworzno oferty pracy umieszcza na stronie internetowej. Są one dostępne dla każdego, kto poszukuje zatrudnienia oraz chciałby zmienić swoją dotychczasową pracę. PUP Jaworzno aktualne oferty pracy umieszcza codziennie, dlatego warto sprawdzać, czy na stronie pojawiło się coś nowego. Oferty pracy można znaleźć na stronie pup jaworzno gov.

W instytucji, jaką jest PUP Jaworzno kursy szkolenia oraz praktyki również są możliwe do odbycia. Dzięki nim można nabyć doświadczenia oraz poprawić swoje umiejętności praktyczne. Pozwalają one zdobyć lepszą pozycję na rynku, co za tym idzie, większe zarobki.

Każdy przedsiębiorca, który dopiero zaczyna swoją działalność może starać się o dofinansowanie. PUP Jaworzno dotacje udziela osobom na założenie działalności gospodarczej. Plusem dotacji jest fakt, że jest ona bezzwrotna. Jednak aby ją otrzymać, należy spełnić ustalone warunki.   W jednostce organizacyjnej, którą jest Jaworzno PUP wysokości dotacji, odpowiada 6-krotności średniego wynagrodzenia. 

PUP Jaworzno kontakt

W celu skontaktowania się z: praca PUP Jaworzno należy skorzystać z numeru telefonu lub adresu e-mail. Oczekiwanie na odpowiedź mailową jest znacznie dłuższa dlatego w pilnym spawach warto wybrać w PUP Jaworzno kontakt telefoniczny. Można także osobiście udać się do instytucji po oferty pracy Jaworzno PUP. Możliwe jest skorzystanie z głównego numeru telefonu oraz infolinii dla klientów Urzędu Pracy w Jaworznie.

Adres: ul. Północna 9B, 43-600 Jaworzno

Centrala: 32 61 81 900
PUP Jaworzno praca: 19524* 
Infolinia dla połączeń zagranicznych: +48 22 19524

Urząd Pracy Jaworzno godziny otwarcia

W instytucji, jaką jest PUP Jaworzno godziny pracy, są zgodne z godzinami jego otwarcia. W poniedziałek, wtorek, środę i piątek jest  otwarty w godzinach 7:00-15:00, natomiast w czwartek 7:00-16:00.

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek: 7:00-15:00
  • wtorek: 7:00-15:00
  • środa: 7:00-15:00
  • czwartek: 7:00-16:00
  • piątek: 7:00-15:00

Liczba wyświetleń: 855Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS