ZUS Jaworzno

ZUS Jaworzno - Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Jaworznie

Kategoria: ZUS

Województwo: śląskie

ZUS Jaworzno - Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Jaworznie

ZUS Jaworzno praca, druki. Godziny otwarcia Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Jaworznie. Informacja, telefon, infolinia ZUS Inspektorat Jaworzno.

ZUS Jaworzno 

ZUS Jaworzno podlega pod ZUS Oddział w Sosnowcu.  Do jego obowiązków należy wydawanie świadczeń i zasiłków, do których należą:

 • renty (z tytułu niezdolności do pracy, rodzinne, socjalne)
 • emerytury
 • świadczenia przedemerytalne
 • świadczenia wypadkowe
 • zasiłki (wyrównawcze, macierzyńskie, opiekuńcze, chorobowe, pogrzebowe)
 • świadczenia rehabilitacyjne
 • dodatki do świadczeń 
  • pielęgnacyjne
  • kombatanckie
  • kompensacyjne
  • za tajne nauczanie

Wymienione wyżej przykłady ton jedne z wielu świadczeń, które przyznaje Zakład Ubezpieczeń Społecznych

W placówce pracuje doradca, który pomaga osobom mającym trudności w spłacie zaległości. Doradca pomaga w organizacji potrzebnych dokumentów do składania wniosków oraz w poprawnym ich wypełnianiu, a także doborze dogodnej formy spłaty należności. ZUS Jaworzno druki wniosków i wszystkich potrzebnych dokumentów udostępnia w formie papierowej w siedzibie Inspektoratu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Jaworznie lub w formie pliku pdf na jego stronie internetowej. ZUS Jaworzno informacja na temat działalności placówki oraz wszystkich danych kontaktowych jest zebrana w Biuletynie Informacji Publicznej BIP.

ZUS Jaworzno kontakt

W Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych ZUS Jaworzno kontakt realizowany jest za pomocą połączeń telefonicznych. Zakład podał do dyspozycji interesantów numer telefonu infolinii ZUS-u. Podczas połączenia z infolinią interesant może skorzystać z numerycznego wyboru opcji usług. Korzystną alternatywą kontaktowania się z placówką jest korzystanie z Platformy Usług Elektronicznych Zakładu Ubezpieczeń Społecznych PUE ZUS. Witryna umożliwia załatwianie różnorakiego rodzaju spraw online bez wychodzenia z domu. Na platformie petenci mogą składać wnioski i otrzymywać zwrotne informacje od Jaworzno ZUS. Przed odwiedzinami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych ZUS Inspektorat w Jaworznie należy umówić się wcześniej na wizytę i zarezerwować wolny termin. ZUS Inspektorat w Jaworznie telefon obsługuje w godzinach działalności jednostki. ZUS Jaworzno godziny urzędowania dopasował do potrzeb petentów, oczekujących na pomoc pracowników instytucji. 

ZUS Jaworzno adres: ul. Grunwaldzka 274, 43-600 Jaworzno

ZUS Jaworzno telefon: 22 560 16 00

ZUS Jaworzno  godziny otwarcia:

Poniedziałek08:00-17:00 
Wtorek 08:00-15:00 
Środa  08:00-15:00 
Czwartek  08:00-15:00 
Piątek  08:00-15:00 
Sobota Zamknięte
Niedziela  Zamknięte

Praca ZUS Jaworzno

Aktualne oferty pracy dotyczące zatrudnienia w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Jaworznie. Stanowiska w zależności od tego, na których będzie brakowało pracowników, mogą dotyczyć: obsługi korespondencji, orzecznictwa zakładu, opracowywania decyzji i korespondencji, organizacji i analiz, a także ulg i umorzeń itp. Oferty pracy są udostępniane przez urząd w Centralnej Bazie Ofert Pracy lub bezpośrednio na stronie internetowej placówki. Należy pamiętać, że są to stanowiska urzędowe, dlatego każda zainteresowana osoba, chcąca pracować w ZUS w Jaworznie powinna posiadać odpowiednie wykształcenie i kwalifikacje zawodowe.

Liczba wyświetleń: 1640Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS