Urząd Pracy Kutno

PUP Kutno – Powiatowy Urząd Pracy Kutno

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: łódzkie

PUP Kutno – Powiatowy Urząd Pracy Kutno

Urząd Pracy Kutno godziny otwarcia, adres, numer telefonu kontakt. Powiatowy Urząd Pracy Kutno oferty pracy, rejestracja, kursy, szkolenia, dotacje, staże.

PUP Kutno oferty pracy 

Instytucja, jaką jest Urząd Pracy Kutno, zajmuje się głównie przeciwdziałaniem bezrobociu w powiecie. PUP Kutno obsługuje bezrobotne osoby, a także pracodawców. Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie nie tylko pomaga w poszukiwaniu pracy, ale również finansuje kursy i szkolenia. Dzięki nim osoby bezrobotne mogą zdobyć doświadczenie zawodowe, a także podnieść swoje kwalifikacje. Warto wiedzieć, że PUP Kutno oferty pracy udostępnia na stronie internetowej, oraz podczas osobistego spotkania z doświadczonym doradcą zawodowym. Osobiste spotkanie w celu przeglądnięcia dostępnych ofert jest możliwe wyłącznie po dokonaniu rejestracji i otrzymaniu statusu jako osoba bezrobotna w PUP Kutno. Urząd Pracy Kutno oferty pracy posiada dotyczące niemal wszystkich dziedzin zawodowych. Zainteresowane osoby poszukujące zatrudnienia mogą uzyskać zatrudnienie w branży biurowej, edukacyjnej, logistycznej, kosmetycznej czy gastronomicznej.

PUP Kutno praca

W placówce PUP Kutno praca wymaga odpowiedniego wykształcenia, a także dużego doświadczenia zawodowego. Urząd pracy Kutno jest obsługiwany wyłącznie przez osoby, które posiadają wysokie kwalifikacje, a także szeroki zakres różnych umiejętności. Do obowiązków zatrudnionych w Powiatowym Urzędzie Pracy Kutno osób należy między innymi rejestracja oraz wyrejestrowywanie osób, wydawanie różnego rodzaju wniosków, wsparcie osób bezrobotnych kiedy tego potrzebują, a także współpraca z pracodawcami. Warto wiedzieć, że w przypadku prowadzenia rekrutacji dotyczącej naboru pracowników PUP Kutno oferty pracy umieszcza na głównej stronie internetowej.

PUP Kutno dotacje

Jednostka organizacyjna, jaką jest PUP Kutno dotacje, przyznaje na założenie własnej działalności gospodarczej. Zainteresowane osoby, które ubiegają się o otrzymanie dofinansowania, nie mogą podejmować żadnej pracy zarobkowej ani pobierać środków pielęgnacyjnych wynikających z opieki nad osobą niepełnosprawną. Obowiązkiem jest także posiadanie statusu osoby bezrobotnej. 

PUP Kutno kursy

Urząd Pracy Kutno oferuje również kursy, szkolenia oraz staże przeznaczone dla osób bezrobotnych. Każda osoba posiadająca taką możliwość, powinna bez zastanowienia z nich skorzystać. Pozwalają one uzyskać niezbędne doświadczenie zawodowe, duży zakres kwalifikacji, a także różne umiejętności. W jednostce PUP Kutno kursy trwają od 3 do 24 miesięcy w zależności od wdrożonego w danym momencie programu.

Urząd Pracy Kutno kontakt

Instytucja, jaką jest Urząd Pracy Kutno kontakt z interesantem, umożliwia za pomocą numeru telefonu, a także adresu e-mail. Warto wiedzieć, że kontakt z PUP Kutno możliwy jest do uzyskania wyłącznie w czasie godzin urzędowania. 

Urząd Pracy Kutno telefon: 24 355 70 50
Urząd Pracy Kutno adres: ul. Wyszyńskiego 11, 99-300 Kutno

Adres e-mail: [email protected]

Urząd Pracy Kutno godziny otwarcia

W placówce Urząd Pracy Kutno godziny otwarcia są inne niż godziny realizacji rejestracji osób bezrobotnych. PUP Kutno otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30, natomiast rejestracja odbywa się od 9:00 do 13:00. W przypadku osobistej wizyty w PUP Kutno należy dokonać wcześniejszej rezerwacji terminu, aby uniknąć niechcianego czekania w kolejce.

PUP Kutno godziny pracy:

 • Poniedziałek: 7:30-15:30
 • Wtorek: 7:30-15:30
 • Środa: 7:30-15:30
 • Czwartek: 7:30-15:30
 • Piątek: 7:30-15:30
 • Sobota: Zamknięte
 • Niedziela: Zamknięte

Rejestracja osób bezrobotnych:

 • Poniedziałek: 9:00-13:00
 • Wtorek: 9:00-13:00
 • Środa: 9:00-13:00
 • Czwartek: 9:00-13:00
 • Piątek: 9:00-13:00
 • Sobota: Zamknięte
 • Niedziela: Zamknięte
PUP Kutno rejestracja

W PUP Kutno rejestracja jest możliwa podczas osobistej wizyty w Urzędzie oraz w formie online. Aby zarejestrować się zdalnie w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kutnie, konieczne jest przygotowanie skanu wszystkich niezbędnych dokumentów oraz dołączenie ich do wniosku. Rejestracja powinna zostać zakończona podpisem elektronicznym. Każdy samodzielnie bez problemu jest w stanie ją wykonać, ponieważ została do niej zamieszczona instrukcja obsługi. 

Liczba wyświetleń: 1347Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS