Urząd Pracy Legnica

Urząd Pracy Legnica

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: dolnośląskie

Urząd Pracy Legnica

Urząd Pracy Legnica oferty pracy dla bezrobotnych. Rejestracja i kontakt. Informacje o dotacjach, stażach i szkoleniach. PUP Legnica praca.

PUP Legnica oferty pracy

Aby jak najlepiej działać w kwestii przeciwdziałania bezrobociu, Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy podejmuje szereg działań które mają na celu zwiększyć aktywizację zawodową osób niepracujących. Na stronie internetowej Urząd Pracy Legnica oferty pracy udostępnia petentom do wglądu. Ta usługa jest szczególnie ceniona przez interesantów, ponieważ nie wymaga osobistej wizyty w instytucji w celu poznania bazy danych ofert pracy w powiecie. 

Oferty pracy Legnica PUP udostępnia w tabeli na stronie internetowej. Łatwa i przejrzysta forma przedstawienia umożliwia szybkie przeglądanie ofert pracy. Dodatkowo na stronie istnieje możliwość filtrowania wyników według indywidualnych kwestii. Pozwala to maksymalnie dopasować wyszukiwanie ofert pracy pod indywidualne preferencje. Oczywiście spis ofert pracy Urząd Pracy Legnica posiada również stacjonarnie w instytucji. Bezrobotnym udającym się do PUP Legnica praca może być oferowana już od pierwszej wizyty w urzędzie. Osoby które cenią wartość jaką jest praca Legnica PUP może okazać się instytucją która jest w stanie udzielić wsparcia w poszukiwaniu zatrudnienia.

PUP Legnica szkolenia i staże

Co to jest staż z Urzędu Pracy w Legnicy? Staż to szansa na zdobycie nowych umiejętności i cennego doświadczenia, które może pomóc w znalezieniu pracy. Jest to w zasadzie płatny okres próbny: można wypróbować pracę i zobaczyć, jak to naprawdę jest, bez konieczności podejmowania zobowiązań. 

Urząd Pracy Legnica kontakt 

W Legnicy Urząd Pracy mieści się przy ulicy Gen. Władysława Andersa 2.  Pod tym adresem interesanci mogą zrealizować potrzebne formalności. 

Dane teleadresowe: 

Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

adres: ul. Gen. Władysława Andersa 2, 59-220 Legnica
telefon: 76 722 52 10
fax: 76 722 52 11
e-mail: [email protected]
Elektroniczna Skrzynka Podawcza: /puplegnica/SkrytkaESP

Dane kontaktowe do PUP Legnica dostępne są w postaci numeru telefonu, adresu e-mail oraz adresu siedziby. Pracownicy sekretariatu jednostki odbierają telefony przychodzące oraz pocztę elektroniczną. Oczywiście urzędnicy zatrudnieni w PUP Legnica kontakt z interesantami obsługują jedynie w godzinach pracy.  Warto wiedzieć, że Urząd Pracy Legnica kontakt poprzez pocztę elektroniczną obsługuje w wypadku gdy wiadomość zawiera imię, nazwisko oraz adres nadawcy. Odpowiedzi na anonimowe zapytania nie są przesyłane. Dodatkowo wiadomość musi być opatrzona tematem. W innym przypadku uzyskanie odpowiedzi zwrotnej od urzędników będzie niemożliwe.

Powiatowy Urząd Pracy Legnica godziny otwarcia

Godziny pracy Urzędu:
poniedziałek-piątek 7:00 - 15:00

Przyjmowanie ineteresantów:
poniedziałek-piątek 07:00 - 14:00

Liczba wyświetleń: 1486Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS