Urząd Pracy Kraków

Urząd Pracy Kraków

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: małopolskie

Urząd Pracy Kraków oferty dla poszukujących pracy. Aktualny kontakt PUP Kraków dostępny na stronie. Urząd Pracy Kraków godziny otwarcia, telefony kontaktowe.

Urząd Pracy Kraków kontakt

Powiatowy Urząd Pracy w Krakowie oferuje bezrobotnym pomoc w odnalezieniu zatrudnienia. W sprawach związanych z prawem pracy, zatrudnieniem i doradztwem można skontaktować się z Powiatowym Urzędem Pracy w Krakowie. UP Kraków mieści się przy ulicy Mazowieckiej 21. Warto wiedzieć, że nie jest to jedyna lokalizacja urzędu. W celu zmniejszenia kolejek, a także wygody interesantów pracują również filie PUP Kraków.

Urząd Pracy Kraków kontakt dla interesantów dostępny jest przez telefon oraz mailowo. Konsultanci telefoniczni odbierają połączenia kierowane na numer PUP jedynie w godzinach pracy. Jeżeli sprawa nie wymaga pilnego kontaktu z urzędem, warto wysłać zapytanie drogą elektroniczną.

Adres: ul. Mazowiecka 21, Kraków 30-019
Telefon: (12) 299 74 25, (12) 299 74 95
E-mail: [email protected], [email protected] 

Urząd Pracy Kraków godziny otwarcia

poniedziałek: 7:30-16:30
wtorek-czwartek: 7:30-15:30
piątek: 07:30 - 14:30

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Urząd Grodzki Pracy Kraków jest jednostką organizacyjną. Nie podlega on pod Powiatowy Urzad Pracy w Krakowie. Nadzór sprawuje bezpośrednio Prezydent Miasta Krakowa. GUP obsługuje interesantów z Krakowa.

Adres: ul. Wąwozowa 34, 31-752 Kraków
Telefon: 12 68 68 000 
E-mail: [email protected]

Urząd Pracy Kraków oferty pracy

Urząd Pracy w Krakowie w celu przeciwdziałania bezrobociu na swojej stronie internetowej publikuje oferty pracy. Informacje o aktualnie dostępnych stanowiskach publikowane są w formie tabeli. Urząd Pracy Kraków oferty aktualizuje na bieżąco. Z tego powodu, poszukując pracy warto skorzystać ze spisu stanowisk, na które przeprowadzana jest rekrutacja. Urząd Pracy Kraków oferty pracy udostępnia również stacjonarnie dla osób niekorzystających z Internetu.

Powiatowy Urząd Pracy Kraków — filie

Poza główną siedzibą Urzędu Pracy w Krakowie działają również siedziby w innych miejscowościach na terenie powiatu.

Urząd Pracy Kraków filia Słomniki 

Adres: ul. Kościuszki 64, Słomniki 32-090
Telefon: (12) 388 23 98
E-mail: [email protected] 

Urząd Pracy Kraków filia Skawina 

Adres: ul. Ogrody 17, Skawina 32-050
Telefon: (12) 276 16 93
E-mail: [email protected]

Urząd Pracy Kraków filia Krzeszowice 

Adres: ul. Kolejowa 1, Krzeszowice 32-065
Telefon: (12) 282 20 51
E-mail: [email protected]

Powiatowy Urząd Pracy Kraków Tarcza Antykryzysowa

Wnioski o udzielenie wsparcia w ramach tarczy antykryzysowej, można składać w Powiatowym Urzędzie Pracy w Krakowie. Zapytania w temacie tarczy antykryzysowej, dla których przedsiębiorców obejmuje zasięg PUP w Krakowie, warto wystosować telefonicznie, mailowo lub podczas wizyty osobistej w instytucji.

Wojewódzki Urząd Pracy Kraków

W Krakowie działa zarówno wojewódzki jak i powiatowy Urząd Pracy. Różnica między Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie a Powiatowym Urzędem Pracy w Krakowie polega na obszarze działania, a także na zakresie wykonywanych obowiązków. Wojewódzki Urząd Pracy Kraków prowadzi działania na terenie całego województwa. Więcej informacji na temat Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie w ty adres, kontakt i godziny pracy można uzyskać, odwiedzając dedykowaną stronę internetową WUP Kraków.

Liczba wyświetleń: 1356Wyszukaj dodatkowe informacje: