Urząd Pracy Kraków

Urząd Pracy Kraków

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: małopolskie

Urząd Pracy Kraków

Urząd Pracy Kraków oferty dla poszukujących pracy. Aktualny kontakt PUP Kraków dostępny na stronie. Urząd Pracy Kraków godziny otwarcia, telefony kontaktowe.

Urząd Pracy Kraków kontakt

Powiatowy Urząd Pracy w Krakowie oferuje bezrobotnym pomoc w odnalezieniu zatrudnienia. W sprawach związanych z prawem pracy, zatrudnieniem i doradztwem można skontaktować się z Powiatowym Urzędem Pracy w Krakowie. UP Kraków mieści się przy ulicy Mazowieckiej 21. Warto wiedzieć, że nie jest to jedyna lokalizacja urzędu. W celu zmniejszenia kolejek, a także wygody interesantów pracują również filie PUP Kraków.

Urząd Pracy Kraków kontakt dla interesantów dostępny jest przez telefon oraz mailowo. Konsultanci telefoniczni odbierają połączenia kierowane na numer PUP jedynie w godzinach pracy. Jeżeli sprawa nie wymaga pilnego kontaktu z urzędem, warto wysłać zapytanie drogą elektroniczną.

Adres: ul. Mazowiecka 21, Kraków 30-019
Telefon: (12) 299 74 25, (12) 299 74 95
E-mail: [email protected], [email protected] 

Urząd Pracy Kraków godziny otwarcia

poniedziałek: 7:30-16:30
wtorek-czwartek: 7:30-15:30
piątek: 07:30 - 14:30

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Urząd Grodzki Pracy Kraków jest jednostką organizacyjną. Nie podlega on pod Powiatowy Urzad Pracy w Krakowie. Nadzór sprawuje bezpośrednio Prezydent Miasta Krakowa. GUP obsługuje interesantów z Krakowa.

Adres: ul. Wąwozowa 34, 31-752 Kraków
Telefon: 12 68 68 000 
E-mail: [email protected]

Urząd Pracy Kraków oferty pracy

Urząd Pracy w Krakowie w celu przeciwdziałania bezrobociu na swojej stronie internetowej publikuje oferty pracy. Informacje o aktualnie dostępnych stanowiskach publikowane są w formie tabeli. Urząd Pracy Kraków oferty aktualizuje na bieżąco. Z tego powodu, poszukując pracy warto skorzystać ze spisu stanowisk, na które przeprowadzana jest rekrutacja. Urząd Pracy Kraków oferty pracy udostępnia również stacjonarnie dla osób niekorzystających z Internetu.

Powiatowy Urząd Pracy Kraków — filie

Poza główną siedzibą Urzędu Pracy w Krakowie działają również siedziby w innych miejscowościach na terenie powiatu.

Urząd Pracy Kraków filia Słomniki 

Adres: ul. Kościuszki 64, Słomniki 32-090
Telefon: (12) 388 23 98
E-mail: [email protected] 

Urząd Pracy Kraków filia Skawina 

Adres: ul. Ogrody 17, Skawina 32-050
Telefon: (12) 276 16 93
E-mail: [email protected]

Urząd Pracy Kraków filia Krzeszowice 

Adres: ul. Kolejowa 1, Krzeszowice 32-065
Telefon: (12) 282 20 51
E-mail: [email protected]

Powiatowy Urząd Pracy Kraków Tarcza Antykryzysowa

Wnioski o udzielenie wsparcia w ramach tarczy antykryzysowej, można składać w Powiatowym Urzędzie Pracy w Krakowie. Zapytania w temacie tarczy antykryzysowej, dla których przedsiębiorców obejmuje zasięg PUP w Krakowie, warto wystosować telefonicznie, mailowo lub podczas wizyty osobistej w instytucji.

Wojewódzki Urząd Pracy Kraków

W Krakowie działa zarówno wojewódzki jak i powiatowy Urząd Pracy. Różnica między Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie a Powiatowym Urzędem Pracy w Krakowie polega na obszarze działania, a także na zakresie wykonywanych obowiązków. Wojewódzki Urząd Pracy Kraków prowadzi działania na terenie całego województwa. Więcej informacji na temat Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie w ty adres, kontakt i godziny pracy można uzyskać, odwiedzając dedykowaną stronę internetową WUP Kraków.

Liczba wyświetleń: 2670Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS