Urząd Pracy Tarnów

Urząd Pracy Tarnów

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: małopolskie

Urząd Pracy Tarnów

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie — kontakt, adres, telefon. Urząd Pracy Tarnów oferty pracy dostępne dla zainteresowanych. Rejestracja bezrobotnych w PUP Tarnów.

Powiatowy Urząd Pracy Tarnów — telefon, adres, kontakt

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie jest instytucją, którą prowadzi obsługę interesantów zamieszkujących powiat tarnowski. PUP Tarnów podlega pod Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

Urząd Pracy w Tarnowie kontakt z petentami realizuje drogą telefoniczną i mailową. Warto pamiętać, że dzwoniąc na numer PUP w Tarnowie 14 68 82 300, połączenie jest odbierane przez pracownika obsługującego klientów. Pytania można również skierować mailowo na podany poniżej adres.

Adres: plac gen. J. Bema 3, 33-100 Tarnów
Telefon: 14 68 82 300
Fax: 14 68 82 301
E-mail: [email protected] oraz [email protected]

Istnieje również możliwość skontaktowania się z Powiatowym Urzędem Pracy w Tarnowie poprzez formularz kontaktowy. Kontakt PUP Tarnów poprzez arkusz jest zalecany w przypadku gdy zapytanie nie wymaga natychmiastowe odpowiedzi.

Urząd Pracy Tarnów godziny pracy

Tarnowski Urząd Pracy działa od 8:00 do 16:00 w poniedziałki, jeżeli chodzi o pozostałe dni robocze instytucja jest czynna od 7:30 do 15:30. Należy jednak pamiętać, że nie są to godziny, w których obsługiwani są interesanci. Petenci mogą udać się do PUP w Tarnowie od 8:00 do 15:00 w poniedziałki oraz od wtorku do piątku w godzinach 7:30-15:00.

Godziny przyjęć interesantów Urząd Pracy Tarnów

poniedziałek: 8:00-15:00
wtorek-piątek: 7:30-15:00

Urząd Pracy Tarnów oferty pracy

Wszystkie oferty pracy na terenie powiatu tarnowskiego można odnaleźć na stronie internetowej Urzędu Pracy w Tarnowie. Aktualnie Urząd Pracy Tarnów oferty pracy gromadzi na stronie internetowej. Taka forma jest wygodna dla użytkowników, a także pozwala na wygodnie filtrowanie ofert. Warto wiedzieć, że PUP Tarnów oferty pracy aktualizuje na bieżąco. Informacje na temat stanowisk, na które przeprowadzana jest rekrutacja można uzyskać również w budynku urzędu.

PUP Tarnów rejestracja

Podobnie jak w innych powiatowych jednostkach rejestracja w Urzędzie Pracy w Tarnowie jest możliwa zarówno podczas stacjonarnej wizyty jak i online. Dla osób, które preferują realizacje spraw online, ale nie są w posiadaniu podpisu kwalifikowanego czy profilu zaufanego, przygotowano możliwość przesłania potrzebnych dokumentów online. Następnie konieczne jest stawienie się w urzędzie jedynie w celu potwierdzenia tożsamości.

Urząd Pracy Tarnów filie

Warto pamiętać, że każda z filii Urzędu Pracy w Tarnowie posada dedykowaną stronę w portalu, gdzie dostępne są dane kontaktowe i aktualne informacje na temat działania instytucji.

Filia w Tuchowie
Adres: ul. Jana III Sobieskiego 23, 33-170 Tuchów

Filia w Żabnie
Adres: Rynek 29, 33-240 Żabno

Liczba wyświetleń: 1764Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS