PSSE Sanepid Bochnia

Sanepid Bochnia – Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bochni

Opublikowano:

Kategoria: Sanepid

Województwo: małopolskie

Sanepid Bochnia –  Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bochni

Sanepid Bochnia godziny otwarcia, adres, numer telefonu, kontakt, godziny przyjęć petentów. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bochni badania

Sanepid Bochnia kontakt

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bochni posiada własny telefon alarmowy. Interesanci mogą korzystać z niego jedynie w sytuacjach zagrażających życiu oraz zdrowiu. Sanepid Bochnia kontakt zdalny udostępnia zainteresowanym osobom poprzez skorzystanie z numeru telefonu. Istnieje także możliwość, przesłania wiadomości mailowej. 

Sanepid Bochnia telefon: 14 612 39 47
Telefon alarmowy: 602 275 918
Adres e-mail: [email protected]

Sanepid Bochnia adres: ul. Konstytucji 3-go Maja 5, 32-700 Bochnia

Sanepid Bochnia godziny otwarcia

Jednostka, którą jest Sanepid Bochnia godziny otwarcia, posiada codziennie jednolite. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bochni przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach 7:25-15:00. W soboty oraz niedziele nie można korzystać z oferowanych przez Sanepid w Bochni usług.

Sanepid Bochnia godziny otwarcia:

  • Poniedziałek: 7:25-15:00
  • Wtorek: 7:25-15:00
  • Środa: 7:25-15:00
  • Czwartek: 7:25-15:00
  • Piątek: 7:25-15:00
  • Sobota: Zamknięte
  • Niedziela: Zamknięte 

Sanepid Bochnia badania

Przeprowadzane przez Sanepid Bochnia badania mają na celu wykluczenie u pacjenta nosicielstwa Salmonella i Shigella. Aby wykonać badanie, należy odebrać pojemniki na próbki oraz zlecenie i wytyczne, a następnie dostarczyć trzy próbki kału pobrane zgodnie z zaleceniem. Czas oczekiwania na wyniki to co najmniej siedem dni, które są liczone od daty dostarczenia próbek przez interesanta. Pojemniki na próbki wydawane są codziennie od 7:30 do 15:00. Przyjmowanie próbek do badań odbywa się w poniedziałki i wtorki w godzinach 7:30-9:30. Wyniki badań petenci mogą odebrać od poniedziałku do piątku od 7:30 do 15:00. W Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bochni uczniowie oraz studenci, którzy posiadają wystawione skierowanie, są zwolnieni od ponoszenia kosztów za wykonanie badania. 

Liczba wyświetleń: 528Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS