PSSE Sanepid Tarnów

Sanepid Tarnów – Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Tarnowie

Opublikowano:

Kategoria: Sanepid

Województwo: małopolskie

Sanepid Tarnów – Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Tarnowie

Sanepid Tarnów godziny otwarcia, adres, numer telefonu, kontakt. Sanepid w Tarnowie badania na nosicielstwo, książeczka sanepidowska, praca, oferty pracy

Sanepid Tarnów kontakt

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Tarnowie może kontaktować się z zainteresowanymi osobami za pośrednictwem poczty elektronicznej, a także korzystając z niżej podanego numeru telefonu. Sanepid Tarnów kontakt zdalny umożliwia wyłącznie w godzinach otwarcia. Warto wiedzieć, że Sanepid w Tarnowie posiada własny telefon alarmowy. Można z niego korzystać jedynie w sytuacjach, w których istnieje zagrożenie życia oraz zdrowia. 

Sanepid Tarnów telefon: 14 621 70 97, 14 621 70 98
Telefon alarmowy: 602 430 042
Adres e-mail: [email protected]

Sanepid Tarnów adres: ul. Mościckiego 10, 33-100 Tarnów

Sanepid Tarnów badania na nosicielstwo

Przeprowadzane przez Sanepid Tarnów badania na nosicielstwo na celu mają wykluczenie zakażenia u pacjenta pałeczkami z rodzaju Salmonella i Shigella. Są prowadzone również, aby sprawdzić, czy pacjent nie posiada innych chorób pasożytniczych. Dzięki tym badaniom sanitarno-epidemiologicznym można uzyskać dokument, którym jest w jednostce Sanepid Tarnów książeczka sanepidowska. Warto wiedzieć, że skierowanie na badania petenci mogą otrzymać od pracodawcy i w takim przypadku to on pokrywa wszelkie związane z nim koszty. Skierowanie powinno zawierać dane pracodawcy, dane osoby skierowanej na badanie, stanowisko zajmowane przez skierowanego, datę wystawienia, a także podpis pracodawcy. 

Sanepid Tarnów praca

W placówce Sanepid Tarnów praca polega głównie na prowadzeniu nadzoru, a także kreowaniu działań mających na celu dobro i zdrowie obywateli. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Tarnowie zatrudnia wyłącznie osoby posiadające wymagane wykształcenie oraz szeroki zakres niezbędnej wiedzy i umiejętności. Interesanci, którzy chcieliby uzyskać zatrudnienie w tej instytucji, powinni wiedzieć, że Sanepid Tarnów oferty pracy przeważnie umieszcza na głównej stronie internetowej. 

Sanepid Tarnów godziny otwarcia

Należy pamiętać, że Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna Tarnów, otwarta jest również w soboty. Sanepid Tarnów godziny otwarcia ma adekwatne do godzin, w których przyjmowane są zainteresowane osoby. 

Sanepid Tarnów godziny pracy:

  • Poniedziałek: 7:00-15:00
  • Wtorek: 7:00-15:00
  • Środa: 7:00-15:00
  • Czwartek: 7:00-15:00
  • Piątek: 7:00-15:00
  • Sobota: 7:00-13:00
  • Niedziela: Zamknięte 

Liczba wyświetleń: 831Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS