Sanepid Wadowice

Sanepid Wadowice - Powiatowa Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Wadowicach

Kategoria: Sanepid

Województwo: małopolskie

Sanepid Wadowice - Powiatowa Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Wadowicach

Sanepid Wadowice kontakt, adres, numery telefonu, e-mail. Wyrobienie książeczki sanepidowskiej w PSSE Wadowice. Sanepid w Wadowicach badanie kału.

Sanepid Wadowice

Powiatowa Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna Wadowice jest jednostką działającą w obszarze całego powiatu wadowickiego. Do jej zadań należy między innymi:

  • przeprowadzanie kontroli higienicznych i sanitarnych w placówkach medycznych pod względem odpowiednich norm sprzętu medycznego, pomieszczeń, z których korzysta personel oraz pacjenci
  • kontrole higieny środowiska
  • kontrole higieny procesów nauczania i wychowania
  • kontrole higieny stanowisk pracy w zakładach zatrudniających pracowników
  • kontrole zdrowotne żywności i żywienia 

Sanepid Wadowice książeczka sanepidowska

Książeczka sanepidowska jest dokumentem wymaganym w firmach i instytucjach, w których pracownicy mają do czynienia z żywnością. W jednostce, jaką jest Sanepid Wadowice książeczka sanepidowska wydawana jest po wykonaniu odpowiednich badań, jakim jest: Sanepid Wadowice badanie kału. Możliwość takiego badania występuje dopiero po uiszczeniu opłaty, która zawarta jest w przedziale około 90 zł. Wpłatę należy wykonać najlepiej przelewem na rachunek konta bankowego Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Wadowicach. Po wykonaniu tego procesu, w Punkcie Przyjmowania Próbek należy pokazać wszystkie dokumenty potwierdzające wykonanie wpłaty, by odebrać próbki do badania kału. Następnie trzy wykonane próbki należy dostarczyć do tego samego Punktu Pobierania Próbek w Wadowice Sanepid. W późniejszym czasie, w wyniku przeprowadzonych badań, lekarz analizuje otrzymane wyniki, by zorientować się, czy w próbkach występowały pałeczki Salmonelli i Shigelli. Jeśli próbki były czyste, lekarz wyznaczony przez PSSE Wadowice daje podpis w książeczce sanepidowskiej.

Sanepid Wadowice kontakt

Powiatowa Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Wadowicach posiada kilka możliwości kontaktowania się z własną siedzibą. Sanepid Wadowice kontakt realizuje, używając do tego istniejących i przypisanych mu numerów telefonów oraz elektronicznej skrzynki pocztowej, na którą można wysyłać wiadomości tekstowe. Placówka znajduje się w Wadowicach na ul. Teatralnej 2 i jest czynna od poniedziałku do piątku w określonych przez nią godzinach. W trakcie jej otwarcia Sanepid Wadowice prowadzi również bezpośrednią obsługę klientów.

Sanepid Wadowice adres: ul. Teatralna 2, 34-100 Wadowice

Sanepid Wadowice telefon:

  • 33 823 37 66
  • 33 823 46 58

E-mail: [email protected]
NIP: 551-11-15-646
REGON: 000655008
Fax: +48 33 8233511

Sanepid Wadowice godziny otwarcia:

Poniedziałek07:30-15:05 
Wtorek 07:30-15:05 
Środa 07:30-15:05
Czwartek 07:30-15:05 
Piątek 07:30-15:05 
Sobota Zamknięte
NiedzielaZamknięte 

Liczba wyświetleń: 1095Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS