Oddział NFZ Łódź

NFZ Łódź – Łódzki Oddział NFZ w Łodzi

Kategoria: NFZ Narodowy Fundusz Zdrowia

Województwo: łódzkie

NFZ Łódź – Łódzki Oddział NFZ w Łodzi

NFZ Łódź kontakt, telefon, aktualny adres. Oddział NFZ Łódź godziny otwarcia. Przeglądarka skierowań do sanatorium NFZ Łódź, karta EKUZ NFZ Łódź.

NFZ Łódź kontakt

W województwie Łódzkim głównym oddziałem NFZ jest ten znajdujący się w Łodzi. Warto wiedzieć, że stanowi on jednostkę nadrzędną względem delegatur NFZ w Piotrkowie Trybunalskim, Sieradzu i Skierniewicach.

Bezpośredni kontakt z NFZ w Łodzi, bez łączenia się z ogólnopolską infolinią NFZ jest możliwy. Jednym z obsługiwanych kanałów kontaktu przez NFZ w Łodzi jest ten drogą elektroniczną. W ogólne zapytania można skierować na adres mailowy kancelarii [email protected]. Podczas wysyłania wiadomości należy pamiętać, aby umieścić w niej imię, nazwisko oraz aktualny adres. Konieczny jest również jasny temat zapytania w tytule maila. Dodatkowo NFZ Łódź kontakt prowadzi poprzez formularz kontaktowy. Umożliwia on przesłanie zapytania do oddziałku bezpośrednio w przeglądarce.

Na adres korespondencyjny oddziału w NFZ w Łodzi można kierować korespondencję listowną, jednak należy pamiętać, że nie jest w tym miejscu prowadzona obsługa petentów. Formalności stacjonarnie są realizowane w Sali Obsługi Klienta NFZ Łódź przy ulicy Targowej 35. Chcąc zostać obsłużonym, należy pobrać numerek z biletomatu, a następnie czekać na jego wywołanie. Istnieje również możliwość rezerwacji terminu wizyty online w Łódzkim Oddziale Narodowego Funduszu Zdrowia.

Adres: ul. Targowa 35, 90-043 Łódź
Adres korespondencyjny: ul. Dr. Stefana Kopcińskiego 58, 90-032 Łódź

Godziny otwarcia oddziału NFZ w Łodzi są tożsame każdego dnia roboczego. Obsługa klientów prowadzona jest od 8:00 do 16:00.

Każda osoba ze szczególnymi potrzebami może skontaktować się z wyznaczonym koordynatorem dostępności NFZ w Łodzi. Można tego dokonać mailowo pod adresem [email protected]. Koordynator dostępności NFZ Łódź kontakt prowadzi również telefonicznie pod numerem 42 275 40 29. Do zadań tej osoby należy między innymi wsparcie klientów posiadających szczególne potrzeby, a także ciągłe poprawianie dostępności oddziału dla osób z problemami w poruszaniu się czy posiadających inne problemy.

Przeglądarka skierowań do sanatorium NFZ Łódź

W oddziale NFZ Łódź sanatoria, a także tematy związane z pobytem w ośrodku traktuje z wysoką priorytetem ze względu na dużą ilość osób zainteresowanych. Aby ułatwić monitorowanie informacji na temat skierowań do sanatorium, Łódzki Oddział NFZ umożliwia petentom skorzystanie z wyszukiwarki online. Narzędzie pozwala w łatwy sposób skontrolować informacje dotyczące danego skierowania. Osoby zainteresowane tym jaka jest kolejka do sanatorium NFZ w Łodzi powinny skorzystać z omawianego narzędzia.

Informacje są dostępne po wpisaniu numeru skierowania, a także pełnej daty urodzenia petenta na którego dokument jest wystawiony. Należy zwrócić uwagę na format wpisywanej daty.

NFZ Łódź EKUZ

Karta EKUZ potrzebna jest wszystkim osobom które podróżują poza granicami Polski. Wydawana przez NFZ Łódź EKUZ stanowi poświadczenie posiadania ważnego ubezpieczenia zdrowotnego. Może okazać się przydatna podczas choroby poza granicami kraju lub w przypadku pobytu w szpitalu. Chcąc uzyskać kartę EKUZ w Łodzi, należy skierować się do Sali Obsługi Klienta przy ulicy Targowej 35.

NFZ Łódź EKUZ może wydać po złożeniu odpowiedniego wniosku przez interesanta. Można zrobić to stacjonarnie, dokument wydawany jest natychmiastowo, podczas tej samej wizyty. Istnieje również możliwość przesłania wniosku o EKUZ do NFZ w Łodzi online. Warto pamiętać, aby wcześniej umówić wizytę, chcąc uniknąć oczekiwania w kolejce. 

Telefon: (42) 275 40 30
E-mail: [email protected]

Kolejki NFZ Łódź

Dzięki narzędziu które udostępnia NFZ Łódź kolejki do lekarzy specjalistów mogą być kontrolowane przez pacjentów. Dodatkowo osoby ubezpieczone mogą w łatwy sposób sprawdzić najbliższy termin wizyty u wybranego specjalisty bez konieczności kontaktowania się telefonicznego z każdą placówką. Informator o Terminach Leczenia działa również na terenie innych województw.

Aby z niego skorzystać, należy wybrać stan pacjenta, a także uzupełnić pola dotyczące rodzaju świadczenia, województwa oraz miasta. Dodatkową opcją jest wyszukiwarka świadczeń lekarskich dla dzieci.

Liczba wyświetleń: 4571Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS