II Inspektorat ZUS Łódź

ZUS Łódź Lipiec Reymontowskich

Kategoria: ZUS

Województwo: łódzkie

ZUS Łódź Lipiec Reymontowskich

II Inspektorat Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Łodzi — kontakt dla interesantów. ZUS Łódź Lipiec Reymontowskich godziny otwarcia, ZUS Łódź Bałuty.

ZUS Łódź Bałuty

W przeciwieństwie do większości dzielnic Łodzi część miasta Bałuty obsługiwana jest w Drugim Inspektoracie ZUS w Łodzi. Siedziba jednostki mieści się przy ulicy Lipiec Reymontowskich. Inspektorat podlega bezpośrednio pod I Oddział ZUS w Łodzi.

Stacjonarna obsługa klientów Drugiego Inspektoratu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Łodzi prowadzona jest w stacjonarnej siedzibie, pod podanym poniżej adresem. Aby bezproblemowo dojechać do instytucji, można skorzystać z komunikacji miejskiej. Osoby które poruszają się własnym samochodem mogą w łatwy sposób poznać drogę do instytucji wpisując w nawigację GPS frazę ZUS Łódź Lipiec Reymontowskich.

Adres: Lipiec Reymontowskich 11, 91-120 Łódź

Warto również pamiętać, że II Inspektorat ZUS Łódź jest jednostką dostosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wyznaczono miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnością, ale również przygotowano 

ZUS w Łodzi II Inspektorat w Łodzi

Chcąc skontaktować się z jednostką ZUS przy ulicy Lipiec Reymontowskich, zaleca się skorzystanie z infolinii ZUS. Aktualnie najszybszym sposobem na skontaktowanie się z jednostką ZUS Łódź Bałuty jest połączenie telefoniczne pod numerem COT –  (22) 560 16 00. koszty za połączenie pokrywa osoba dzwoniąca, koszty naliczane są zgodnie z taryfą operatora. 

Telefon: (22) 560 16 00

Numer bezpośrednio do placówki ZUS Łódź II Inspektorat nie jest dostępny, istnieje jedynie możliwość kontaktu telefonicznego z centralą.

Liczba wyświetleń: 4262Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS