Urząd Wojewódzki Łódź

Urząd Wojewódzki Łódź - UW w Łodzi

Kategoria: Urząd Wojewódzki

Województwo: łódzkie

Urząd Wojewódzki Łódź - UW w Łodzi

Urząd Wojewódzki Łódź Wydział Spraw Obywatelskich, uzyskiwanie paszportu. Wydział do Spraw Cudzoziemców, kontakt. Adres siedziby UW w Łodzi. Telefon, BIP, godziny otwarcia.

Łódź Urząd Wojewódzki

Urząd Wojewódzki Łodzi posiada wiele wydziałów, które znajdują się na całym terytorium miasta Łódź. Do jego oddziałów należy między innymi: 

  • Łódzki Urząd Wojewódzki w Łodzi Wydział Cudzoziemców,
  • Łódzki Urząd Wojewódzki Wydział Funduszy Europejskich i Certyfikacji,
  • Łódzki Urząd Wojewódzki Wydział Infrastruktury,
  • Łódzki Urząd Wojewódzki Wydział Polityki Społecznej,
  • Wydział Spraw Obywatelskich itd. 

Dzięki takim podziałom mieszkańcy Łodzi mają możliwość szybkiego uzyskiwania pomocy i załatwiania spraw związanych z działaniami prowadzonymi przez Wojewódzki Urząd w Łodzi.

Łódzki Urząd Wojewódzki paszporty

Urząd Wojewódzki w Łodzi Wydział Paszportowy znajduje się na ul. Traugutta 25. Wydział obsługuje wszystkich obywateli Polski w kwestii uzyskiwania dokumentu paszportowego. W podanym oddziale placówki, jaką jest Łódź Urząd Wojewódzki, należy składać wnioski o wydanie i przyznanie paszportu. W jednostce pracownicy prowadzą postępowania administracyjne, według których wnioski są poddawane odpowiedniej i szczegółowej kontroli. Wszyscy petenci mają możliwość internetowego zarejestrowania się na wizytę w Wydziału Paszportowego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi.

Infolinia Sprawy Paszportowe:  42 664 17 00
Infolinia Sprawy z zakresu zezwoleń na pracę: 42 664 17 97
Sekretariat: 42 664 16 72
E-mail: [email protected]

Łódzki Urząd Wojewódzki Wydział Cudzoziemców

Urząd Wojewódzki Łódź Wydział Cudzoziemców prowadzi działania z zakresu spraw związanych z cudzoziemcami przebywającymi na terenie Polski. Istnieje dział zajmujący się legalizacją ich pobytu i pracy. Łódzki Urząd Wojewódzki Wydział Cudzoziemców prowadzi ewidencje cudzoziemców, wydaje wszelakie dokumenty potwierdzające ich tożsamość. Do jego obowiązków należy również potwierdzanie danych osobowych. Wydział przyjmuje wnioski o przyznanie wizy oraz wnioski o przedłużenie terminu jej ważności. W celu uzyskania konkretnych informacji można zadzwonić na infolinię urzędu.

Adres: ul. Piotrkowska 103, 90-425 Łódź
Telefon: 42 664 17 97

Łódzki Urząd Wojewódzki Wydział Spraw Obywatelskich

Łódzki Urząd Wojewódzki Wydział Spraw Obywatelskich prowadzi przede wszystkim ewidencję ludności zamieszkałej Polskę. W Wydziale Spraw Obywatelskich można uzyskać dowód osobisty, będący obowiązkowym dokumentem potwierdzającym tożsamość w Polsce. Jest to możliwe po wcześniejszym złożeniu specjalnie przeznaczonego do tego wniosku. Pracownicy sporządzają akty prawne, aktualizując je w razie jakichkolwiek zmian w przypadku np. zmiany imienia i nazwiska, zmiany miejsca zameldowanie i tym podobne. Dodatkowo prowadzone są działania związane z unieważnianiem różnego rodzaju aktów np. stanu cywilnego.

Adres: ul. Piotrkowska 104, 90-926 Łódź
Telefon: 42 664 17 13
E-mail: [email protected]

Urząd Wojewódzki w Łodzi kontakt

W placówce, jaką jest Urząd Wojewódzki w Łodzi kontakt organizowany jest na podstawie najnowszych możliwości realizowania połączeń z jednostkami urzędowymi. Łódzki Urząd Wojewódzki korzysta z przypisanych mu numerów telefonów, dzięki którym wszyscy petenci zainteresowani usługami tej jednostki mogą się z nią łączyć. Jego główna siedziba zlokalizowana jest na ul. Piotrowskiej 104 w Łodzi. Jest to również adres korespondencyjny instytucji. Do użytku interesantów Urząd Wojewódzki Łódź poda również adres e-mail, dzięki któremu mogą się kontaktować z placówką. Urząd Wojewódzki Łódzki posiada własną skrytkę Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej, jaką jest ePUAP. Dzięki niej możliwe jest składanie różnego rodzaju wniosków i dokumentów oraz łączenie się z Wojewódzkim Urzędem w Łodzi. Od poniedziałku do piątku w  godzinach jego otwarcia, które zostały zamieszczone poniżej, pracownicy urzędu obsługują swoich klientów. Kasy jednostki są czynne we wtorki w godzinach: 09:00-10:30 oraz 13:00-15:00, zaś w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godzinach: 08:30-10:30, 13:00-15:00. W soboty i niedziele Urząd Wojewódzki w Łodzi jest zamknięty. Łódzki Urząd Wojewódzki BIP zawiera wszystkie dane kontaktowe, dzięki którym możliwa jest łączność z urzędem. 

Łódzki Urząd Wojewódzki adres: ul. Piotrkowska 104, 90-926 Łódź

Łódzki Urząd Wojewódzki telefon:

  • 42 664 10 00
  • 42 664 10 01

NIP: 725-10-28-465
REGON: 004 308 002
Email: [email protected]

Urząd Wojewódzki Łódź godziny otwarcia:

Godziny Otwarcia Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi
Poniedziałek08:00-16:00
Wtorek09:00-17:00
Środa 08:00-16:00
Czwartek08:00-16:00
Piątek08:00-16:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Łódzki Urząd Wojewódzki Wydział Spraw Cudzoziemców adres: Gen. Romualda Traugutta 25, 90-113 Łódź

Łódzki Urząd Wojewódzki Wydział Gospodarki Nieruchomościami adres: ul. Juliana Tuwima 28, 90-001 Łódź

Liczba wyświetleń: 2155Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS