Urząd Pracy Wejherowo

Urząd Pracy Wejherowo

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: pomorskie

Urząd Pracy Wejherowo

Kontakt dla interesantów Urzędu Pracy w Wejherowie. Oferty pracy Urząd Pracy Wejherowo. Godziny otwarcia, rejestracja bezrobotnych PUP Wejherowo.

Urząd Pracy Wejherowo kontakt

W Wejherowie ma swoją siedzibę Powiatowy Urząd Pracy. Obejmuje on swoim zasięgiem nie tylko mieszkańców Wejherowa, ale również innych miast takich jak Rumia, Reda. Należy pamiętać, że Urząd Pracy w Wejherowie obsługuje także osoby zamieszkujące gminy Wejherowo, Choczewo, Gniewino, Szemud, Linię, Luzino i Łęczyce.

Urząd Pracy Wejherowo znajduje się w centrum miasta. Aktualnie, aby skontaktować się z sekretariatem instytucji, można skorzystać z telefonu lub poczty e-mail. Urząd Pracy Wejherowo kontakt umożliwia jedynie w godzinach otwarcia.

Adres: ul. I Brygady Pancernej WP 32, 84-200 Wejherowo
Telefon:  58 677 63 00
E-mail: sekretariat(at)pupwejherowo.pl 

Należy pamiętać, że wysyłając wiadomość z zapytaniem na adres poczty elektronicznej Powiatowego Urzędu Pracy w Wejherowie konieczne jest zawarcie tematu sprawy, imienia i nazwiska autora, a także adresu. Powiatowy Urząd Pracy Wejherowo odpowiada na zapytania, które spełniają wymagania w jak najszybszym możliwym czasie.

PUP Wejherowo godziny otwarcia

Jeżeli chodzi o Powiatowy Urząd Pracy Wejherowo, działa on od 7:15 do 15:15 w dni robocze, natomiast interesanci przyjmowani są w godzinach 7:30-14:00 od poniedziałku do piątku.

Urząd Pracy Wejherowo telefon

Kontakt z interesantami Wejherowo Urząd Pracy prowadzi telefonicznie w godzinach obsługi interesantów. Poza tym połączenia nie są realizowane.

PUP Wejherowo telefon: 58 677 63 00

Urząd Pracy Wejherowo oferty pracy

Jednym z podstawowych zadań Urzędów Pracy w Polsce jest przeciwdziałanie bezrobociu. Z tego względu Urząd Pracy w Wejherowie prowadzi spis ofert pracy, na które aktualnie prowadzona jest rekrutacja.

Oferty pracy Urząd Pracy Wejherowo gromadzi w tabeli na stronie internetowej. Takie rozwiązanie ma wiele zalet, pozwala na łatwe filtrowanie wyników według potrzeb interesanta. Dodatkowo Urząd Pracy w Wejherowie na bieżąco dodaje nowe oferty.

Urząd Pracy Wejherowo rejestracja bezrobotnych

Rejestracja bezrobotnych w Wejherowie jest możliwa w Urzędzie Pracy stacjonarnie lub online. Zapisy online przeznaczone są jedynie dla osób, które posiadają podpis kwalifikowany lub profil zaufany ePUAP. Rejestracja polega na przesłaniu zeskanowanych dokumentów. Dodatkowo konieczne jest potwierdzenie danych. 

Jeżeli chodzi o rejestracje bezrobotnych w Urzędzie Pracy w Wejherowie, należy dokonać rezerwacji terminu spotkania z urzędnikiem przez telefon. Wraz z dokumentami, należy zjawić się w instytucji. Pracownik PUP przeprowadza interesanta przez cały proces rejestracji. DO potwierdzenia tożsamości konieczny jest dowód osobisty lub paszport.

Powiatowy Urząd Pracy Wejherowo — staże, kursy, szkolenia

Osoby zarejestrowane w Urzędzie Pracy w Wejherowie mogą liczyć na wiele benefitów w postaci darmowych kursów i szkoleń. Mają one służyć podniesieniu kwalifikacji bezrobotnych. Warto wiedzieć, że Urząd Pracy w Wejherowie organizuje płatne staże dla osób bezrobotnych. Więcej informacji oraz warunki dołączenia do programu stażowego można uzyskać kontaktując się bezpośrednio z Urzędem Pracy w Wejherowie.

Liczba wyświetleń: 1995Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS