PSSE Sanepid Włocławek

Sanepid Włocławek – Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna Włocławek

Kategoria: Sanepid

Województwo: kujawsko-pomorskie

Sanepid Włocławek – Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna Włocławek

Sanepid Włocławek numer telefonu, adres, godziny otwarcia, kontakt. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna Włocławek badania, książeczka, praca.

Sanepid Włocławek kontakt

Możliwy do uzyskania z Sanepid Włocławek kontakt jest dostępny na kilka sposobów. Jednym z nich jest niżej podany numer telefonu, z którego interesanci mogą korzystać jedynie w czasie pracy instytucji. Większość spraw można załatwić również drogą mailową, jednak czas oczekiwania na odpowiedź może być znacznie dłuższy. Placówka Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej Włocławek mieści się przy ulicy Klińskiego 16. Sanepid Włocławek Płocka 45 to adres, pod którym znajduje się Oddział Laboratoryjny instytucji. Warto wiedzieć, że Sanepid Włocławek numery kont bankowych umieszcza na głównej stronie internetowej. Należy sprawdzać prawdziwość danych ze względu na ich częste aktualizacje. 

PSSE Włocławek adres: ul. Kilińskiego 16, 87-800 Włocławek

Sanepid Włocławek telefon: 54 411 68 33
E-mail: [email protected]

Sanepid Włocławek badania 

Instytucja, jaką jest Sanepid Włocławek badania, wykonuje dla osób, które chcą uzyskać książeczkę sanepidowską. Możliwa do uzyskania w Sanepid Włocławek książeczka jest obowiązkowa w branży zawodowej dotyczącej gastronomii, edukacji, medycyny, a także produkcji. Czas oczekiwania na jej wyrobienie trwa do dwóch tygodni. Wykonywane przez jednostkę, którą jest Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna Włocławek Płocka badania przeprowadzane są w celu wykrycia czy pacjent nie jest nosicielem pałeczek z rodzaju Salmonella oraz Shigella. Skierowanie na badania można otrzymać od pracodawcy i wtedy to on pokrywa wszystkie koszty, ale można je też zrealizować bez konieczności jego posiadania. Dostępny w Sanepid Włocławek cennik badań znajduje się na głównej stronie internetowej.

PSSE Włocławek praca

Wykonywana przez PSSE Włocławek praca polega na prowadzeniu nadzoru sanitarnego w celu ochrony zdrowia ludzkiego przed wpływem czynników szkodliwych i uciążliwych, wykonywaniu badań laboratoryjnych w zakresie niezbędnym dla właściwej realizacji zadań nadzorowych, a także na inicjowaniu działalności oświatowo-zdrowotnej w dziedzinie zdrowia publicznego w celu kształtowania odpowiednich postaw i zachowań zdrowotnych społeczeństwa. W Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej we Włocławku wszystkie działania są realizowane przez wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Każda z zatrudnionych w tej instytucji osób posiada wymagana wykształcenie, a także duże doświadczenie zawodowe, co jest konieczne do wykonywania tej pracy. W przypadku prowadzenia rekrutacji dotyczącej naboru pracowników Sanepid Włocławek oferty pracy zazwyczaj umieszcza na głównej stronie internetowej. 

Sanepid Włocławek godziny otwarcia

Placówka Sanepid Włocławek godziny otwarcia ma takie same jak godziny obsługi zainteresowanych osób. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna Włocławek, otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:15-14:50. Warto wiedzieć, że w weekendy interesanci nie mogą korzystać z usług, jakie oferuje PSSE Włocławek

Sanepid Włocławek godziny pracy:

  • Poniedziałek: 7:15-14:50
  • Wtorek: 7:15-14:50
  • Środa: 7:15-14:50
  • Czwartek: 7:15-14:50
  • Piątek: 7:15-14:50
  • Sobota: Zamknięte
  • Niedziela: Zamknięte

Liczba wyświetleń: 1475Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS