NFZ Włocławek

NFZ Włocławek - Narodowy Fundusz Zdrowia Delegatura we Włocławku

Opublikowano:

NFZ Włocławek Wniosek o wydanie kart EKUZ. Godziny otwarcia placówki, adres delegatury i oddziału, numery telefonów. Rejestracja w NFZ Delegatura Włocławek.

NFZ Włocławek kontakt

NFZ Włocławek Kilińskiego jest delegaturą Narodowego Funduszu Zdrowia Kujawsko-Pomorskiego Oddziału Wojewódzkiego w Bydgoszczy. Siedziba NFZ Włocławek znajduje się na ul. Kilińskiego 16 we Włocławku, zaś oddział, pod który podlega, zlokalizowany jest w Bydgoszczy na ul. Łomżyskiej 33. NFZ Włocławek kontakt z placówką umożliwia przez udostępnione numery telefonu. NFZ Włocławek rejestracja jest możliwa podczas wizyty w urzędzie lub telefonicznie. Obsługa interesantów chcących uzyskać potrzebne im informacje odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Narodowego Funduszu Zdrowia we Włocławku. 

NFZ Włocławek adres: ul. Jana Kilińskiego 16, 87-800 Włocławek 
NFZ Oddział w Bydgoszczy adres:  ul. Łomżyńska 33, 85-863 Bydgoszcz 
NFZ Włocławek numer telefonu: 54 412 74 02

NFZ Włocławek godziny otwarcia:

Poniedziałek08:00-16:00
Wtorek08:00-16:00
Środa08:00-16:00
Czwartek08:00-16:00
Piątek08:00-16:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

 NFZ Włocławek EKUZ

W NFZ Włocławek karta EKUZ jest Europejską Kartą Ubezpieczenia Zdrowotnego. To dokument, który pozwala na bezpłatne korzystanie z usług pomocy zdrowotnej poza granicami Polski w krajach należących do Unii Europejskiej, a także w Norwegii, Islandii, Liechtensteinie i Szwajcarii. W przypadku chęci pozyskania karty EKUZ należy złożyć wniosek: NFZ Włocławek karta EKUZ wniosek. Po złożeniu wniosku bezpośrednio w placówce karta zostaje wydana od razu. Każdy petent może upoważnić inną osobę do złożenia wniosku za niego. Wniosek o wydanie EKUZ można również złożyć za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej ePUAP. W tym przypadku należy założyć indywidualne konto na platformie, jeśli się go jeszcze nie posiada. Jeszcze inną opcją składania wniosku jest Internetowe Konto Pacjenta IKP.

Liczba wyświetleń: 2290Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS