PSSE Sanepid Bydgoszcz

Sanepid Bydgoszcz – Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bydgoszczy

Kategoria: Sanepid

Województwo: kujawsko-pomorskie

Sanepid Bydgoszcz – Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bydgoszczy

Sanepid Bydgoszcz godziny otwarcia, adres, e-mail, numer telefonu. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bydgoszczy badanie wody, praca.

Sanepid Bydgoszcz godziny otwarcia

Instytucja, jaką jest Sanepid Bydgoszcz godziny otwarcia, ma codziennie takie same. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bydgoszczy jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00. Warto wiedzieć, że godziny otwarcia instytucji są adekwatne do godzin obsługi interesantów. 

Sanepid Bydgoszcz godziny otwarcia:
Poniedziałek: 7:00-15:00
Wtorek: 7:00-15:00
Środa: 7:00-15:00
Czwartek: 7:00-15:00
Piątek: 7:00-15:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Sanepid Bydgoszcz kontakt

Z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Bydgoszczy interesanci kontakt mogą uzyskać za pośrednictwem poczty elektronicznej, a także za pomocą numeru telefonu. Szybszym sposobem na uzyskanie wszystkich potrzebnych informacji będzie na pewno skorzystanie z kontaktu telefonicznego. Należy pamiętać, że Sanepid Bydgoszcz kontakt z petentem umożliwia tylko w czasie godzin otwarcia. W instytucji Sanepid Bydgoszcz działa infolinia. Jest ona obsługiwana w godzinach 00:00-23:59.

Sanepid Bydgoszcz numer telefonu: 52 515 40 20
Sanepid Bydgoszcz infolinia: 52 515 40 20
Sanepid Bydgoszcz adres e-mail: [email protected], [email protected]
Sanepid Bydgoszcz adres: ul. Tadeusza Kościuszki 27, 85-079 Bydgoszcz
Sanepid Bydgoszcz NIP: 9670538545

Sanepid Bydgoszcz praca

Wykonywana przez Sanepid Bydgoszcz praca jest bardzo wymagająca. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bydgoszczy nadzoruje oraz kreuje działania, które mają na celu dobro i publiczne zdrowie obywateli. Zadaniem Sanepidu w Bydgoszczy jest minimalizowanie skutków zdarzeń, które niekorzystnie wpływają na życie. Praca w Sanepid Bydgoszcz polega między innymi na wykonywaniu badań oraz ich analizie, a także na udziale w akcjach ratowniczych, które wynikają z sytuacji awaryjnych połączonych ze skażeniem środowiska. Bydgoszcz Sanepid prowadzi również nadzór nad warunkami produkcji, transportu i żywienia zbiorowego. Prowadzi kontrolę jakości zdrowotnej żywności krajowej oraz realizuje plany pobierania próbek do badania żywności. 

Sanepid Bydgoszcz badanie wody

Sanepid Bydgoszcz badanie wody przeprowadza dotyczące wody pitnej, a także tej w kąpieliskach. Badanie ma na celu sprawdzenie, czy dana woda spełnia określone kryteria. Dzięki niemu można pić wodę bez żadnych zakażeń, a także bez obaw korzystać z miejsc przeznaczonych do kąpieli. Obowiązek realizacji badania wody spoczywa na dostawcy, który ją dostarcza. Dlatego też przedsiębiorstwa wodociągowe posiadają własne laboratoria, w których sprawdzana jest jakość wody. 

Liczba wyświetleń: 1509Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS