Urząd Gminy Baboszewo – Gmina Baboszewo

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Urząd Gminy Baboszewo dane kontaktowe i godziny otwarcia. Skontaktuj się z Urzędem Gminy Baboszewo telefonicznie, mailowo lub osobiście. Gmina Baboszewo adres.

Kontakt Urząd Gminy Baboszewo

Adres: ul. Warszawska 9A, 09-130 Baboszewo

Telefon: (23) 6611091 92,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Baboszewo

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 07:30–15:30
  • wtorek 07:30–15:30
  • środa 07:30–15:30
  • czwartek 07:30–17:00
  • piątek 07:30–15:30

Gmina Baboszewo

W placówce jaką jest Urząd Gminy Baboszewo można załatwić wiele spraw związanych z funkcjonowaniem gminy Baboszewo, takich jak uzyskanie dowodu osobistego, rejestracja pojazdów. Zgłoszenie zmian w ewidencji ludności czy uzyskanie informacji o planowanych inwestycjach również realizowane jest w Urzędzie Gminy Baboszewa.

Urząd Gminy w Baboszewie kontakt

Urząd Gminy Baboszewo umożliwia wszystkim interesantom. Kontakt z Urzędem Gminy w Baboszewie można uzyskać na parę różnych sposobów. Jednym z nich jest elektroniczna skrzynka pocztowa. W tym calu należy napisać wiadomość z zapytaniem oraz wysłać ją na odpowiedni adres e-mail. Urząd Gminy Baboszewo kontakt umożliwia także stacjonarnie poprzez osobistą wizytę w instytucji. Jednak w przypadku, gdy ważne jest, aby jak najszybciej uzyskać odpowiedź, można także skorzystać z formy telefonicznej.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Baboszewie

Kontakt w Urzędzie Gminy w Baboszewie można uzyskać w godzinach jego otwarcia, dlatego przed skontaktowaniem się z instytucją, warto w pierwszej kolejności sprawdzić godziny, w których są obsługiwani interesanci. Urząd Gminy Baboszewo jest otwarty od poniedziałku do piątku. W soboty oraz w niedziele Urząd Gminy w Baboszewie nie prowadzi stacjonarnej i telefonicznej obsługi petentów.

Urząd Gminy Baboszewo Wydział Spraw Obywatelskich

Wydział Spraw Obywatelskich to jedna z jednostek wewnętrznych Urzędu Gminy w Baboszewie. W Wydziale Spraw Obywatelskich mieszkańcy gminy Baboszewo mogą złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego.

Urząd Gminy Baboszewo dowody osobiste

W Urzędzie Gminy Baboszewo można złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego. Wniosek trzeba złożyć bezpośrednio w siedzibie Gminy Baboszewo, nie ma możliwości przesłania prośby poprzez ePUAP. Wraz z wnioskiem należy przedstawić aktualne zdjęcie, które będzie umieszczone na dowodzie osobistym. Po dokonaniu wszystkich formalności poprawnie Urząd Gminy Baboszewo wyda w terminie do 30 dni roboczych.

Mapa Urząd Gminy Baboszewo

Liczba wyświetleń: 62Wyszukaj dodatkowe informacje: