Urząd Gminy Będzino – Gmina Będzino

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Gminy Będzino – Gmina Będzino

Wydziały Urzędu Gminy Będzino. Dowód osobisty w Urzędzie Gminy Będzino. Dostępne sposoby kontaktu z Urzędem Gminy Będzino oraz godziny otwarcia.

Urząd Gminy Będzino kontakt

Kontakt z Urzędem Gminy w Będzinie możliwy jest na kilka sposobów. Urząd Gminy Będzino kontakt realizuje między innymi poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową. Wszelkie wiadomości kierowane do Urzędu Gminy w Będzinie należy wysyłać na odpowiednią elektroniczną skrzynkę pocztową urzędu. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta w Urzędzie Gminy w Będzinie, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Oczywiście nie jest to jedyny sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Będzinie. Inną formą pozwalającą na kontakt z Urzędem Gminy w Będzinie jest forma telefoniczna. Jest to obecnie najszybszy sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy Będzino. Istnieje także opcja na osobiste odwiedzenie placówki. Należy pamiętać, że kontakt z Urzędem Gminy w Będzinie możliwy jest jedynie w godzinach otwarcia instytucji.

Urząd Gminy Będzino godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy w Będzinie są takie same jak godziny, w których obsługiwani są interesanci. Właśnie w tych godzinach możliwe jest skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Będzinie. Instytucja Urzędu Gminy Będzino jest otwarta we wszystkie dni robocze. W soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Będzino jest zamknięty. Warto także wiedzieć o tym, że istnieje możliwość na wcześniejsze zarezerwowanie osobistej wizyty.

Kontakt Urząd Gminy Będzino

Adres: Będzino 19, 76-037 Będzino

Telefon: 94 316 25 30,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Będzino:

 • poniedziałek 07:00-15:00
 • wtorek 07:00-15:00
 • środa 07:00-15:00
 • czwartek 08:00-16:00
 • piątek 07:00-15:00

Gmina Będzino

Pracownicy Urzędu Gminy Będzino służą pomocą mieszkańcom Będzina w wielu kwestiach administracyjnych. Na stronie można znaleźć informacje o godzinach pracy oraz sposobach kontaktu z poszczególnymi wydziałami. W Urzędzie Gminy Będzino można załatwić wiele spraw, takich jak uzyskanie dowodu osobistego, rejestracja pojazdu czy zgłoszenie zmian w ewidencji ludności. Urząd Gminy Będzino jest ważnym punktem dla mieszkańców gminy Będzino. UG Będzino to istotne centrum dla lokalnych mieszkańców gminy Będzino, gdzie można uzyskać potrzebne wsparcie w procesach administracyjnych.

Urząd Gminy Będzino został zorganizowany wewnętrznie na wydziały, z których każdy pełni określone funkcje. Dzięki temu podziałowi, zadania administracyjne są skutecznie i efektywnie realizowane. Wśród istniejących wydziałów można wyróżnić Wydział Komunikacji, który zajmuje się sprawami związanymi z prawem jazdy, rejestracją pojazdów i innymi kwestiami dot. transportu. Natomiast Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy w Będzinie odpowiada za sprawy związane z dowodami osobistymi, rejestracją zamieszkania i innymi aspektami związanymi z obywatelstwem.

Urząd Gminy Będzino podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości do Urzędu Gminy Będzina mają obowiązek odprowadzić osoby fizyczne, prawne oraz jednostki organizacyjne, które są:

 • właścicielami obiektów budowlanych lub też nieruchomości,
 • użytkownikami wieczystych gruntów,
 • posiadaczami samoistnych obiektów budowlanych lub nieruchomości,
 • posiadaczami nieruchomości lub ich części, lub też obiektów budowlanych lub ich części, które stanowią własność jednostki samorządu terytorialnego lub Skarbu Państwa.

W placówce jaką jest Urząd Gminy Będzino podatek od nieruchomości można zapłacić w kasie, a także online przelewem na numer konta Urzędu Gminy w Będzinie.

Urząd Gminy Będzino dowody osobiste

Aby złożyć wniosek o dowód osobisty w Urzędzie Gminy Będzino, należy dostarczyć odpowiednie dokumenty oraz fotografię w kolorze spełniającą wymagania. W przypadku gdy o dowód osobisty stara się osoba niepełnoletnia wypełnić wniosek muszą rodzice lub też opiekunowie prawni. Urząd Gminy Będzina dowód osobisty wydaje zwykle po 30 dniach roboczych od złożenia wniosku.

Mapa Urząd Gminy Będzino

Liczba wyświetleń: 312Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS