Urząd Gminy Bieliny – Gmina Bieliny

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Gminy Bieliny – Gmina Bieliny

Urząd Gminy w Bielinach aktualne godziny otwarcia. Gmina Bieliny kontakt z placówką. Godziny otwarcia Urzędu Gminy Bielin.

Jak skontaktować się z Urzędem Gminy Bielin?

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Bielinach, warto skorzystać z informacji dostępnych w sekcji powyżej. Zaleca się korzystanie z form kontaktu zdalnego, takich jak telefon UG Bieliny, e-mail lub inne formy komunikacji online, w godzinach otwarcia urzędu. Oczywiście pomoc można uzyskać nie tylko telefonicznie i mailowo, ale również odwiedzając Urząd Gminy Bieliny.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Bielin

Aby udać się do Urzędu Gminy Bieliny, warto upewnić się, czy urząd jest otwarty w wybranych godzinach. W wyniku zmian w organizacji pracy godziny otwarcia Urzędu Gminy Bieliny mogą ulec zmianie. Ustalone godziny otwarcia Urzędu Gminy w Bielinach mają być odpowiednie dla petentów aby jak najwięcej z nich mogło bezproblemowo zrealizować sprawy.

Kontakt Urząd Gminy Bieliny

Adres: Partyzantów 17, 26-004 Bieliny

Telefon: 41 302 50 94,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Bieliny:

 • poniedziałek 07:30-15:00
 • wtorek 07:30-15:00
 • środa 07:30-17:30
 • czwartek 07:30-15:00
 • piątek 07:30-15:00

Gmina Bieliny

Ośrodek administracji samorządowej, czyli Urząd Gminy Bieliny, to miejsce, w którym mieszkańcy mogą załatwić wiele spraw związanych z funkcjonowaniem gminy Bieliny. Na stronie można znaleźć informacje o godzinach pracy oraz sposobach kontaktu z poszczególnymi wydziałami. Urząd Gminy Bieliny oferuje szereg usług, w tym wydawanie dowodów osobistych, rejestrację pojazdów, dokonywanie zmian w ewidencji ludności, a także udziela informacji o planowanych inwestycjach na terenie gminy Bieliny.

Urząd Gminy Bieliny zajmuje się koordynowaniem wielu projektów mających na celu rozwój gminy Bielin. Przez inwestowanie w infrastrukturę, taką jak modernizacja dróg na terenie Bielin, budowa i renowacja placów zabaw, parków czy boisk sportowych, Urząd Gminy Bieliny tworzy przyjazne środowisko dla lokalnej społeczności. Ponadto, podejmuje się inicjatywy w zakresie rozwoju transportu publicznego, poprawy jakości usług komunikacyjnych oraz budowy obiektów użyteczności publicznej, takich jak szkoły, przedszkola, biblioteki czy centra kulturalne.

Urząd Gminy Bieliny wydziały

Urząd Gminy Bieliny jest podzielony na wydziały, z czego każdy spełnia swoje określone zadania. W Urzędzie Gminy Bieliny wydziały są obsługiwane przez pracowników, którzy moją odpowiednią wiedzę z danego zakresu. Podział na wydziały w Urzędzie Gminy Bielin pozwala na ułatwienie w załatwianiu spraw w danej jednostce. Działające jednostki organizacyjne to między innymi Wydział Komunikacji Gminy Bielin, Wydział Spraw Obywatelskich czy Wydział Ochrony Środowiska.

Urząd Gminy Bieliny Wydział Komunikacji

Jednym z wydziałów znajdujących się w Urzędzie Gminy Bieliny, jest wydział komunikacji. Do jego zadań należy między innymi:

 • rejestracja pojazdów,
 • wydawanie dowodów rejestracyjnych, kart pojazdów, tablic rejestracyjnych oraz oznaczeń pojazdów mieszkańcom gminy Bieliny,
 • wydawanie praw jazdy,
 • nadzór nad ośrodkami szkolenia kierowców w gminie Bieliny.

Urząd Gminy Bieliny prawo jazdy

Aby uzyskać prawo jazdy w Urzędzie Gminy Bieliny, należy przygotować odpowiednie dokumenty. Pierwszym z nich jest wniosek o prawo jazdy. Można go wypełnić w urzędzie lub pobrać oraz uzupełnić w domu. Należy także wziąć ze sobą orzeczenie lekarskie, aktualne zdjęcie spełniające wszystkie wymagania, a także dowód osobisty lub paszport. Zwykle na wydanie prawa jazdy w Urzędzie Gminy Bieliny trwa od 14 do 30 dni roboczych chodź, istnieją przypadki, w których ten okres może się wydłużyć.

Mapa Urząd Gminy Bieliny

Liczba wyświetleń: 404Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS