Urząd Gminy Bieliny – Gmina Bieliny

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Gminy w Bielinach aktualne godziny otwarcia. Gmina Bieliny kontakt z placówką. Godziny otwarcia Urzędu Gminy Bielin.

Kontakt Urząd Gminy Bieliny

Adres: Partyzantów 17, 26-004 Bieliny

Telefon: 41 302 50 94,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Bieliny

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 07:30-15:00
  • wtorek 07:30-15:00
  • środa 07:30-17:30
  • czwartek 07:30-15:00
  • piątek 07:30-15:00

Gmina Bieliny

Ośrodek administracji samorządowej, czyli Urząd Gminy Bieliny, to miejsce, w którym mieszkańcy mogą załatwić wiele spraw związanych z funkcjonowaniem gminy Bieliny. Na stronie można znaleźć informacje o godzinach pracy oraz sposobach kontaktu z poszczególnymi wydziałami. Urząd Gminy Bieliny oferuje szereg usług, w tym wydawanie dowodów osobistych, rejestrację pojazdów, dokonywanie zmian w ewidencji ludności, a także udziela informacji o planowanych inwestycjach na terenie gminy Bieliny.

Jak skontaktować się z Urzędem Gminy Bielin?

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Bielinach, warto skorzystać z informacji dostępnych w sekcji powyżej. Zaleca się korzystanie z form kontaktu zdalnego, takich jak telefon UG Bieliny, e-mail lub inne formy komunikacji online, w godzinach otwarcia urzędu. Oczywiście pomoc można uzyskać nie tylko telefonicznie i mailowo, ale również odwiedzając Urząd Gminy Bieliny.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Bielin

Aby udać się do Urzędu Gminy Bieliny, warto upewnić się, czy urząd jest otwarty w wybranych godzinach. W wyniku zmian w organizacji pracy godziny otwarcia Urzędu Gminy Bieliny mogą ulec zmianie. Ustalone godziny otwarcia Urzędu Gminy w Bielinach mają być odpowiednie dla petentów aby jak najwięcej z nich mogło bezproblemowo zrealizować sprawy.

Urząd Gminy Bieliny wydziały

Urząd Gminy Bieliny jest podzielony na wydziały, z czego każdy spełnia swoje określone zadania. W Urzędzie Gminy Bieliny wydziały są obsługiwane przez pracowników, którzy moją odpowiednią wiedzę z danego zakresu. Podział na wydziały w Urzędzie Gminy Bielin pozwala na ułatwienie w załatwianiu spraw w danej jednostce. Działające jednostki organizacyjne to między innymi Wydział Komunikacji Gminy Bielin, Wydział Spraw Obywatelskich czy Wydział Ochrony Środowiska.

Urząd Gminy Bieliny Wydział Komunikacji

Jednym z wydziałów znajdujących się w Urzędzie Gminy Bieliny, jest wydział komunikacji. Do jego zadań należy między innymi:

  • rejestracja pojazdów,
  • wydawanie dowodów rejestracyjnych, kart pojazdów, tablic rejestracyjnych oraz oznaczeń pojazdów mieszkańcom gminy Bieliny,
  • wydawanie praw jazdy,
  • nadzór nad ośrodkami szkolenia kierowców w gminie Bieliny.

Urząd Gminy Bieliny prawo jazdy

Aby uzyskać prawo jazdy w Urzędzie Gminy Bieliny, należy przygotować odpowiednie dokumenty. Pierwszym z nich jest wniosek o prawo jazdy. Można go wypełnić w urzędzie lub pobrać oraz uzupełnić w domu. Należy także wziąć ze sobą orzeczenie lekarskie, aktualne zdjęcie spełniające wszystkie wymagania, a także dowód osobisty lub paszport. Zwykle na wydanie prawa jazdy w Urzędzie Gminy Bieliny trwa od 14 do 30 dni roboczych chodź, istnieją przypadki, w których ten okres może się wydłużyć.

Mapa Urząd Gminy Bieliny

Liczba wyświetleń: 100Wyszukaj dodatkowe informacje: