Urząd Gminy Biesiekierz – Gmina Biesiekierz

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: zachodniopomorskie

Gmina Biesiekierz kontakt dla mieszkańców Biesiekierza – telefon, e-mail, adres. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy w Biesiekierzu.

Kontakt Urząd Gminy Biesiekierz

Adres: Powstańców Wlkp. 3, 63-220 Kotlin

Telefon: 62 740 54 81,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Biesiekierz

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Gmina Biesiekierz

Urząd Gminy Biesiekierz to instytucja, która odpowiada za prowadzenie spraw mieszkańców gminy Biesiekierz. W Urzędzie Gminy Biesiekierz mieszkańcy mogą uzyskać pomoc w wielu sprawach administracyjnych, takich jak: załatwienie formalności związanych z rejestracją pojazdów, wydanie dokumentów tożsamości, zgłoszenie zmian w ewidencji ludności oraz uzyskanie informacji o planowanych inwestycjach w gminie Biesiekierz.

Urząd Gminy Biesiekierz kontakt

Urząd Gminy Biesiekierz umożliwia mieszkańcom wiele usług, które mogą pomóc im w rozwiązaniu danego problemu. Kontakt z Urzędem Gminy Biesiekierz pozwala również mieszkańcom Biesiekierza, na poznanie bardziej szczegółowo ich obowiązków, a co ważniejsze praw. Aby nawiązać kontakt z Urzędem Gminy, petenci mogą skorzystać z dwóch dostępnych kanałów. Urząd Gminy Biesiekierz kontakt zarówno przez telefon jak i pocztę elektroniczną prowadzi wyłącznie w godzinach otwarcia placówki.

Urząd Gminy Biesiekierz godziny otwarcia

W Biesiekierzu Urząd Gminy jest ważną instytucją dla mieszkańców. Warto poznać godziny otwarcia tej placówki chcąc odwiedzić ją osobiście lub skontaktować się z placówką. Warto więc przed wizytą w Urzędzie Gminy Biesiekierz sprawdzić dokładne godziny otwarcia, w celu oszczędzenia własnego czasu. Oczywiście ze względu fakt, że placówka działa dla mieszkańców Biesiekierza, Urząd Gminy Biesiekierza godziny otwarcia dostosował do potrzeb interesantów.

Urząd Gminy Biesiekierz Wydziały

Struktura organizacyjna, obowiązująca w instytucji jaką jest Urząd Gminy w Biesiekierzu jest ustalona odgórnie na podstawie określonych ustaw, które są przypisane do urzędu. UG Biesiekierz jest podzielony na wydziały wykonujące ustalone działania. Pracownicy konkretnych stanowisk mają przydzielone zadania typowe dla konkretnego wydziału w Urzędzie Gminy w Biesiekierzu.

Urząd Gminy Biesiekierz druki do pobrania

Wszelkie niezbędne druki do pobrania Urząd Gminy Biesiekierz udostępnia na swojej stronie internetowej. Każdy interesant ma prawo je pobrać, wydrukować, a następnie wypełnić oraz złożyć osobiście w Urzędzie Gminy Biesiekierz. Dodatkowo osoby, które chcą zaoszczędzić wiele czasu, mogą wysłać formularze drogą elektroniczną. Jest to o wiele łatwiejszy sposób i nie wymaga konieczności wychodzenia z domu.

Mapa Urząd Gminy Biesiekierz

Liczba wyświetleń: 87Wyszukaj dodatkowe informacje: