Urząd Gminy Bogoria – Gmina Bogoria

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Gminy Bogoria – Gmina Bogoria

Sposoby kontaktu z Urzędem Gminy Bogorii. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy Bogoria, godziny obsługi petentów. Urząd Gminy Bogoria kontakt, telefon, adres.

Urząd Gminy Bogoria kontakt

Kontakt z Urzędem Gminy w Bogorii możliwy jest na kilka sposobów. Urząd Gminy Bogoria kontakt realizuje między innymi poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową. Wszelkie wiadomości kierowane do Urzędu Gminy w Bogorii należy wysyłać na odpowiednią elektroniczną skrzynkę pocztową urzędu. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta w Urzędzie Gminy w Bogorii, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Oczywiście nie jest to jedyny sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Bogorii. Inną formą pozwalającą na kontakt z Urzędem Gminy w Bogorii jest forma telefoniczna. Jest to obecnie najszybszy sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy Bogoria. Istnieje także opcja na osobiste odwiedzenie placówki. Należy pamiętać, że kontakt z Urzędem Gminy w Bogorii możliwy jest jedynie w godzinach otwarcia instytucji.

Urząd Gminy Bogoria godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy w Bogorii są takie same jak godziny, w których obsługiwani są interesanci. Właśnie w tych godzinach możliwe jest skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Bogorii. Instytucja Urzędu Gminy Bogoria jest otwarta we wszystkie dni robocze. W soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Bogoria jest zamknięty. Warto także wiedzieć o tym, że istnieje możliwość na wcześniejsze zarezerwowanie osobistej wizyty.

Kontakt Urząd Gminy Bogoria

Adres: Opatowska 13, 28-210 Bogoria

Telefon: 15 867 40 86,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Bogoria:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-17:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-13:30

Gmina Bogoria

Urząd Gminy Bogoria to instytucja publiczna, która działa na rzecz mieszkańców gminy Bogoria, zapewniając obsługę administracyjną w wielu sprawach. Do zadań Urzędu Gminy Bogoria zalicza się wydawanie dowodów osobistych, rejestracja pojazdów, przyjmowanie wniosków o wydanie zezwoleń, a także udzielanie informacji o planowanych inwestycjach na terenie gminy Bogoria. Działania podejmowane przez Urząd Gminy Bogoria mają na celu poprawę jakości życia lokalnej społeczności, zapewnienie odpowiedniej infrastruktury oraz wsparcie rozwoju. Poprzez skoordynowane działania i sprawną administrację, Urząd Gminy Bogoria odgrywa istotną rolę w dążeniu do rozwoju gminy i zaspokajaniu potrzeb oraz oczekiwań mieszkańców.

Chcąc jak najlepiej zorganizować pracę w placówce, Urząd Gminy Bogoria składa się z wydziałów i jednostek organizacyjnych wewnętrznych. Każdy z nich obsługuje inne sprawy, a także posiada inne obowiązki. Mieszkańcy Bogorii mogą realizować swoje sprawy w konkretnych wydziałach. Jeżeli chodzi o Wydział Sprawy Obywatelskich Urzędu Gminy w Bogorii to obsługuje on sprawy dotyczące wydawania dowodów osobistych czy zmiany miejsca zameldowania petenta.

Urząd Gminy Bogoria Wydziały

Struktura organizacyjna, obowiązująca w instytucji jaką jest Urząd Gminy w Bogorii jest ustalona odgórnie na podstawie określonych ustaw, które są przypisane do urzędu. UG Bogoria jest podzielony na wydziały wykonujące ustalone działania. Pracownicy konkretnych stanowisk mają przydzielone zadania typowe dla konkretnego wydziału w Urzędzie Gminy w Bogorii.

Urząd Gminy Bogoria druki do pobrania

Wszelkie niezbędne druki do pobrania Urząd Gminy Bogoria udostępnia na swojej stronie internetowej. Każdy interesant ma prawo je pobrać, wydrukować, a następnie wypełnić oraz złożyć osobiście w Urzędzie Gminy Bogoria. Dodatkowo osoby, które chcą zaoszczędzić wiele czasu, mogą wysłać formularze drogą elektroniczną. Jest to o wiele łatwiejszy sposób i nie wymaga konieczności wychodzenia z domu.

Mapa Urząd Gminy Bogoria

Liczba wyświetleń: 375Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS