Urząd Gminy Bojanów – Gmina Bojanów

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: podkarpackie

Urząd Gminy Bojanów – Gmina Bojanów

Urząd Gminy w Bojanowie aktualne godziny otwarcia. Gmina Bojanów kontakt z placówką. Godziny otwarcia Urzędu Gminy Bojanowa.

Urząd Gminy Bojanów kontakt

Kontakt z Urzędem Gminy Bojanów można uzyskać zarówno telefonicznie, jak i mailowo. W przypadku pilnych spraw zaleca się korzystanie z telefonu Urzędu Gminy Bojanowa. Telefoniczny kontakt z Gminą Bojanów pozwala na najszybsze uzyskanie potrzebnych informacji. Niestety nie wszystkie sprawy można załatwić drogą telefoniczną. Dlatego w niektórych sytuacjach należy skorzystać z innego kanałów kontaktu. Urząd Gminy Bojanów kontakt realizuje również mailowo. Wysyłając wiadomość nie można zapomnieć aby nadać jej odpowiedni tytuł, a także podpisać mail imieniem, nazwiskiem oraz adresem.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Bojanowie

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Bojanów są równoznaczne z godzinami, podczas których można uzyskać kontakt z placówką. Aktualnie obowiązujące w placówce jaką jest Urząd Gminy Bojanów godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb mieszkańców Bojanowa.

Kontakt Urząd Gminy Bojanów

Adres: Parkowa 5, 37-433 Bojanów

Telefon: 15 870 83 26,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Bojanów:

 • poniedziałek 07:30–15:30
 • wtorek 07:30–15:30
 • środa 07:30–15:30
 • czwartek 07:30–15:30
 • piątek 07:30–15:30

Gmina Bojanów

Urząd Gminy w Bojanowie jest odpowiedzialny za administrowanie i zarządzanie całą gminą Bojanów. Najczęstszym powodem odwiedzania Urzędu Gminy w Bojanowie jest:

 • rejestracja pojazdów,
 • składanie wniosków o dowód osobisty,
 • rejestracja urodzeń i zgonów,
 • zgłaszanie problemów związanych z drogami i chodnikami.

Dla mieszkańców oraz przedsiębiorców Urząd Gminy Bojanów jest ważnym punktem na mapie. Gmina Bojanów stawia na ciągły rozwój dostosowując wprowadzane rozwiązania do potrzeb mieszkańców Bojanowa. Urząd Gminy Bojanów składa się z różnych wydziałów, z których każdy pełni określone funkcje i odpowiada za konkretne obszary administracyjne. Dzięki temu podziałowi, mieszkańcy mają możliwość skierowania swoich spraw do właściwego wydziału, co przyspiesza proces załatwiania formalności i zapewnia skuteczne wsparcie w różnorodnych kwestiach.

W UG Bojanów funkcjonuje między innymi Wydział Komunikacji Gminy Bojanów, Wydział Spraw Obywatelskich czy Wydział Infrastruktury. Każda z utworzonych jednostek wewnętrznych posiada indywidualne zadania i obowiązki.

Urząd Gminy Bojanów Wydział Ochrony Środowiska

Wydział Ochrony Środowiska mieszczący się w Urzędzie Gminy w Bojanowie zajmuje się między innymi prowadzeniem spraw związanych z wydawaniem zezwoleń na usuwanie krzewów oraz drzew na terenach nieleśnych, ochroną wody, gleby, powietrza oraz z ograniczeniem hałasu na terenie gminy Bojanów. W instytucji jaką jest Urząd Gminy Bojanów Wydział Ochrony Środowiska zajmuje się również spisem rolnym czy opiniowaniem planów łowieckich oraz projektów geologicznych.

Do zadań Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Gminy Bojanowa należy również: 

 • zestawianie informacji dotyczących korzystania ze środowiska oraz o wysokości należnych opłat, dotyczących odprowadzania ścieków, poboru wód podziemnych, emisji gazów oraz pyłów do powietrza ze środków transportu oraz obiektów,
 • usuwanie odpadów znajdujących się w miejscach nieprzeznaczonych do ich składowania.

Urząd Gminy Bojanów wywóz śmieci

Urząd Gminy Bojanów wywóz śmieci realizuje według wcześniej ustalonego harmonogramu, który można znaleźć na stronie internetowej instytucji. Warto pamiętać, że deklaracja śmieciowa, która obowiązuje w Urzędzie Gminy w Bojanowie musi być złożona przez użytkownika wieczystego, pełnomocnika właściciela nieruchomości, właściciela nieruchomości oraz współwłaściciela nieruchomości.

Mapa Urząd Gminy Bojanów

Liczba wyświetleń: 309Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS