Urząd Gminy Bojszowy – Gmina Bojszowy

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: śląskie

Wydziały w Urzędzie Gminy w Bojszowach. Telefon Urzędu Gminy Bojszowy, adres e-mail. Aktualne Godziny otwarcia Urzędu Gminy Bojszów.

Kontakt Urząd Gminy Bojszowy

Adres: Gaikowa 35, 43-220 Bojszowy

Telefon: 32 218 93 66,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Bojszowy

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 07:30-17:00
  • wtorek 07:30-15:30
  • środa 07:30-15:30
  • czwartek 07:30-15:30
  • piątek 07:30-14:00

Gmina Bojszowy

Prowadzenie spraw związanych z administracją gminy Bojszowy należy do zadań Urzędu Gminy Bojszów. Instytucja publiczna jaką jest Urząd Gminy Bojszowy jest miejscem, w którym mieszkańcy gminy mogą uzyskać pomoc w wielu kwestiach administracyjnych, takich jak: uzyskanie dokumentów, rejestracja pojazdów czy zgłaszanie zmian w ewidencji ludności.

Urząd Gminy Bojszowy kontakt

Urząd Gminy Bojszowy kontakt z interesantami realizuje na kilka sposobów. Aby uzyskać kontakt z Urzędem Gminy w Bojszowach można skorzystać z elektronicznej skrzynki pocztowej. Wszelkie wiadomości kierowane do Urzędu Gminy w Bojszowach, należy wysyłać na powyższy adres e-mail. Pracownicy Urzędu Gminy Bojszowy, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Kolejnym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy Bojszowy, jest osobiste odwiedzenie placówki. Gdy istotne jest to, aby kontakt uzyskać jak najszybciej, zaleca się kontakt z Urzędem Gminy Bojszów przez telefon. Podany powyżej telefon Urzędu Gminy Bojszów kieruje do centrali placówki, gdzie można uzyskać potrzebne informacje. Chcąc skontaktować się z konkretnym wydziałem, konsultant telefoniczny Urzędu Gminy Bojszów może przekierować połączenie lub przekazać informacje na temat innych numerów kontaktowych w placówce Urzędu Gminy Bojszów.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Bojszowach

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Bojszowach są jednoznaczne z godzinami, w których są przyjmowani interesanci. Ważne jest to, żeby przed kontaktowaniem się z instytucją, sprawdzić godziny pracy Urzędu Gminy Bojszowy. Urząd Gminy Bojszowy jest otwarty od poniedziałku do piątku. W weekendy instytucja nie jest czynna. Warto także przed odwiedzeniem placówki umówić wizytę.

Urząd Gminy Bojszowy wydziały

Znajdujące się w Urzędzie Gminy Bojszów wydziały są obsługiwane przez osoby posiadające odpowiednią wiedzę z danych zakresów. Każdy z pracowników ma wysokie kwalifikacje oraz doświadczenie. Urząd Gminy Bojszowy wydziały ustanowił zgodnie z kategorią spraw w nich realizowanych.

Urząd Gminy Bojszowy odpady komunalne

Wywóz śmieci w Urzędzie Gminy Bojszowy odbywa się według ustalonego wcześniej harmonogramu. Do takiego harmonogramu ma wgląd każda zainteresowana osoba. Można go znaleźć, udając się na stronę internetową Urzędu Gminy Bojszowy. Warto pamiętać, że w Urzędzie Gminy Bojszowy przyjmowana deklaracja o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Taki dokument powinien złożyć każdy właściciel nieruchomości, w której powstają odpady komunalne.

Mapa Urząd Gminy Bojszowy

Liczba wyświetleń: 71Wyszukaj dodatkowe informacje: