Urząd Gminy Boleszkowice – Gmina Boleszkowice

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Gminy Boleszkowice – Gmina Boleszkowice

Kontakt z Urzędem Gminy w Boleszkowice dla mieszkańców gminy Boleszkowice. Kontakt Urząd Gminy Boleszkowice – telefon, e-mail, adres. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy w Boleszkowice.

Urząd Gminy Boleszkowice kontakt

Kontakt z Urzędem Gminy w Boleszkowice jest ważną kwestią dla mieszkańców, chętnych uzyskać pomoc urzędniczą. Współczesna technologia pozwala na wiele form kontaktu. Urząd Gminy Boleszkowice kontakt prowadzi przez:

 • telefon
 • pocztę elektroniczną
 • platforme ePUAP

Ważne jest poznanie wszystkich możliwych kanałów kontaktu i wybranie najlepszego w zależności od kategorii sprawy.

Urząd Gminy Boleszkowice godziny otwarcia

Urząd Gminy Boleszkowice jest instytucją kluczową dla mieszkańców Boleszkowice oraz dla poprawnego funkcjonowania gminy. W tym miejscu, osoby zamieszkujące gminę Boleszkowice, mogą załatwić swoje najważniejsze sprawy związane z administracją, a więc znajomości godzin pracy Urzędu Gminy Boleszkowice jest kluczowa. Obecnie godziny otwarcia Urzędu Gminy Boleszkowice dotyczą jedynie dni roboczych. W weekendy instytucja nie prowadzi obsługi petentów.

Kontakt Urząd Gminy Boleszkowice

Adres: ul. Słoneczna 24 74-407 Boleszkowice

Telefon: 95 760 61 24,

Email: [email protected], [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Boleszkowice:

 • poniedziałek: 7:00-15:00
 • wtorek: 7:00-15:00
 • środa: 7:00-15:00
 • czwartek: 7:00-15:00
 • piątek: 7:00-15:00
 • sobota: zamknięte
 • niedziela: zamknięte

Gmina Boleszkowice

Urząd Gminy w Boleszkowice stara się zapewnić poprawne funkcjonowanie gminy oraz wysłuchuje potrzeb jej mieszkańców Boleszkowice. Urząd Gminy Boleszkowice to instytucja, która zajmuję się wieloma obszarami, jednym z ważniejszych jest skuteczny rozwój gminy. Dodatkowo Urząd Gminy Boleszkowice dba o kwestię związane z ochroną zdrowia mieszkańców oraz bezpieczeństwo i ewidencje ludności. Urzędy Gminy Boleszkowice starają się na bieżąco monitorować potrzeby mieszkańców, niekiedy organizując spotkania z nimi. Urzędowi Gminy Boleszkowice powierzono ważne zadanie koordynacji różnorodnych działań i projektów mających na celu rozwój gminy. Priorytetem jest inwestowanie w infrastrukturę, taką jak modernizacja sieci wodociągowej, budowa i remont ulic oraz rozwój miejsc rekreacyjnych, jak boiska sportowe czy place zabaw. Ponadto Urząd Gminy Boleszkowice angażuje się w poprawę transportu publicznego, realizując projekty związane z budową nowych przystanków czy modernizacją linii autobusowych.

W celu zapewnienia efektywnego zarządzania, Urząd Gminy Boleszkowice został podzielony na różne wydziały, z których każdy ma swoje specjalizacje. Na przykład, Wydział Komunikacji zajmuje się sprawami związanymi z transportem i komunikacją. Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Boleszkowice pełni kluczową rolę w obszarze komunikacji. Odpowiada za sprawy związane z prawem jazdy, rejestracją pojazdów oraz innymi kwestiami związanymi z transportem. Osoby poszukujące informacji dotyczących przepisów drogowych, wymaganych dokumentów czy rejestracji pojazdów mogą skorzystać z usług tego wydziału.

Urząd Gminy Boleszkowice wydziały

Znajdujące się w Urzędzie Gminy Boleszkowice wydziały są obsługiwane przez osoby posiadające odpowiednią wiedzę z danych zakresów. Każdy z pracowników ma wysokie kwalifikacje oraz doświadczenie. Urząd Gminy Boleszkowice wydziały ustanowił zgodnie z kategorią spraw w nich realizowanych.

Urząd Gminy Boleszkowice odpady komunalne

Wywóz śmieci w Urzędzie Gminy Boleszkowice odbywa się według ustalonego wcześniej harmonogramu. Do takiego harmonogramu ma wgląd każda zainteresowana osoba. Można go znaleźć, udając się na stronę internetową Urzędu Gminy Boleszkowice. Warto pamiętać, że w Urzędzie Gminy Boleszkowice przyjmowana deklaracja o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Taki dokument powinien złożyć każdy właściciel nieruchomości, w której powstają odpady komunalne.

Mapa Urząd Gminy Boleszkowice

Liczba wyświetleń: 103Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS