Urząd Gminy Borkowice – Gmina Borkowice

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Urząd Gminy Borkowice – Gmina Borkowice

Metody kontaktu z Urzędem Gminy w Borkowice. Gmina Borkowice kontakt dla mieszkańców. Harmonogram pracy Urzędu Gminy w Borkowice.

Jak skontaktować się z Urzędem Gminy Borkowice?

Aby nawiązać kontakt z Urzędem Gminy w Borkowice, najlepiej skorzystać z informacji kontaktowych dostępnych na oficjalnej stronie instytucji. W obecnej sytuacji Urząd Gminy Borkowice umożliwia kontakt zdalny, m.in. za pomocą telefonu i poczty elektronicznej, z uwzględnieniem godzin otwarcia placówki. Informacje dotyczące pracy Urzędu Gminy Borkowice można uzyskać osobiście w placówce.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Borkowice

Chcąc uzyskać informacje na temat godzin otwarcia Urzędu Gminy w Borkowice, warto odwiedzić oficjalną stronę internetową instytucji, gdzie na bieżąco są aktualizowane informacje. Przed planowaną wizytą w urzędzie zaleca się sprawdzenie godzin pracy, aby uniknąć niepotrzebnych kłopotów. Urząd Gminy Borkowice obsługuje petentów w dni robocze, zgodnie z podanymi godzinami pracy, natomiast w dni ustawowo wolne od pracy jest zamknięty. W przypadku zmian w harmonogramie pracy urzędu informacje są publikowane online oraz wywieszane w widocznym miejscu dla petentów.

Kontakt Urząd Gminy Borkowice

Adres: ul. ks. Jana Wiśniewskiego 42, 26-422 Borkowice

Telefon: (048) 675 79 10, (048) 675 70 27

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Borkowice:

  • poniedziałek: 7:30-15:30
  • wtorek: 7:30-15:30
  • środa: 7:30-15:30
  • czwartek: 7:30-15:30
  • piątek: 7:30-15:30
  • sobota: zamknięte
  • niedziela: zamknięte

Gmina Borkowice

Instytucją rządową, której głównym zadaniem jest zarządzanie oraz dbanie o dobro mieszkańców Borkowice jest Urząd Gminy Borkowice. W ramach swoich obowiązków Urząd Gminy Borkowice podejmuje wiele działań, takich jak przyznawanie pozwoleń na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, utrzymanie porządku i czystości na terenie gminy, a także podejmowanie inwestycji i rozwijanie infrastruktury. Pracownicy Urzędu Gminy w Borkowice nawiązują kontakt z mieszkańcami oraz współpracują z innymi instytucjami i organizacjami. W Urzędzie Gminy Borkowice można także załatwić formalności związane z funkcjonowaniem gminy, takie jak składanie wniosków, zgłoszeń i zażaleń.

Urząd Gminy Borkowice (UG Borkowice) stanowi kluczową jednostkę organizacyjną, która umożliwia wójtowi czy burmistrzowi Borkowice podejmowanie uchwał rady gminy oraz skuteczną realizację zadań przypisanych gminie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W przypadku miasta Borkowice, strukturę organizacyjną i funkcjonowanie Urzędu Gminy reguluje odpowiedni regulamin ustalony przez organ wykonawczy.

Wydziały Urzędu Gminy Borkowice

W Urzędzie Gminy Borkowice dostępne są różne wydziały, które zostały podzielone odpowiednio według realizowanych w nich spraw. Wśród nich znajdują się m.in. Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Nieruchomości oraz Wydział Ochrony Środowiska.

Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Borkowice

Jednym z najczęściej odwiedzanych wydziałów w Urzędzie Gminy Borkowice jest Wydział Komunikacji. To tutaj mieszkańcy mogą załatwić sprawy związane z prawem jazdy, takie jak uzyskanie numeru PKK czy odebranie dokumentu prawa jazdy. Wizyty na tym wydziale są możliwe w godzinach dostępności Urzędu Gminy Borkowice, a mieszkańcy mogą również skontaktować się z nim bezpośrednio.

Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Borkowice to miejsce, do którego mieszkańcy kierują się, aby zarejestrować swoje pojazdy. W placówce można również odebrać gotowe tablice rejestracyjne i dowód pojazdu. Jednak warto pamiętać, że szybka realizacja sprawy w Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Borkowice jest możliwa po wcześniejszej rezerwacji wizyty. Ponadto ważne jest sprawdzenie, czy w placówce działa biletowy system kolejkowy, aby uniknąć długiego oczekiwania w kolejce.

Mapa Urząd Gminy Borkowice

Liczba wyświetleń: 172Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS