Urząd Gminy Borzęcin – Gmina Borzęcin

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Urząd Gminy Borzęcin – Gmina Borzęcin

Sposoby kontaktu z Urzędem Gminy Borzęcina. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy Borzęcin, godziny obsługi petentów. Urząd Gminy Borzęcin kontakt, telefon, adres.

Kontakt Borzęcin Urząd Gminy

Często zadawanym pytaniem przez mieszkańców gminy Borzęcin jest, w jaki sposób nawiązać kontakt z Urzędem Gminy w Borzęcinie? Do wyboru petentów jest kilka możliwości. Aby zadać szybkie pytanie lub zapytać o pomoc przy składaniu wniosku, możliwy jest kontakt telefoniczny. Niekiedy jednak sprawy wymagają osobistego zjawienia się w siedzibie Urzędu Gminy Borzęcina. W takim przypadku najlepiej najpierw zweryfikować ustalone przez Urzędu Gminy Borzęcin godziny otwarcia. Oczywiście Urząd Gminy Borzęcin kontakt zdalny oraz stacjonarną obsługę petentów prowadzi w czasie ustalonego harmonogramu pracy.

Urząd Gminy Borzęcin telefon

Kwestią priorytetową dla Urzędu Gminy Borzęcin jest bezproblemowa komunikacja z petentami. Kontakt telefoniczny z Urzędem Gminy w Borzęcinie jest bardzo prosty i szybki. Poza podanym wyżej numerem Urząd Gminy Borzęcin telefon jako indywidualny kanał kontaktu przydzielił do wydziałów wewnętrznych. W przypadku gdy petenci nie wiedzą z którym wydziałem się kontaktować, warto wybrać główny numer Urzędu Gminy Borzęcina, gdzie połączenie może zostać przekierowane przez konsultanta telefonicznego.

Kontakt Urząd Gminy Borzęcin

Adres: Borzęcin 583 G, 32-825 Borzęcin

Telefon: 146 740 370, 146 740 371

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Borzęcin:

  • Poniedziałek 8:00-17:00
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-14:30

Gmina Borzęcin

Instytucja, którą nazywamy Urząd Gminy w Borzęcinie, zajmuje się zarządzaniem i administrowaniem tą gminą. Główne obowiązki Urzędu to troska o mieszkańców gminy Borzęcin czy prowadzenie spraw związanych z gospodarką. Jako rządowa instytucja, Urząd Gminy Borzęcin jest odpowiedzialny za przyznawanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami oraz utrzymanie porządku i czystości w mieście. Pracownicy Urzędu Gminy Borzęcinie wykonują swoje zadania, współpracując z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymując kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Gminy Borzęcinie można załatwić formalności z różnych dziedzin, w tym składać różne wnioski, zgłoszenia czy zażalenia. Urząd Gminy Borzęcin stanowi jednostkę organizacyjną umożliwiającą wójtowi lub burmistrzowi podejmowanie uchwał rady gminy oraz wykonanie określonych zadań gminy Borzęcin zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Urząd Gminy Borzęcin Wydziały

Struktura organizacyjna, obowiązująca w instytucji jaką jest Urząd Gminy w Borzęcinie jest ustalona odgórnie na podstawie określonych ustaw, które są przypisane do urzędu. UG Borzęcin jest podzielony na wydziały wykonujące ustalone działania. Pracownicy konkretnych stanowisk mają przydzielone zadania typowe dla konkretnego wydziału w Urzędzie Gminy w Borzęcinie.

Urząd Gminy Borzęcin druki do pobrania

Wszelkie niezbędne druki do pobrania Urząd Gminy Borzęcin udostępnia na swojej stronie internetowej. Każdy interesant ma prawo je pobrać, wydrukować, a następnie wypełnić oraz złożyć osobiście w Urzędzie Gminy Borzęcin. Dodatkowo osoby, które chcą zaoszczędzić wiele czasu, mogą wysłać formularze drogą elektroniczną. Jest to o wiele łatwiejszy sposób i nie wymaga konieczności wychodzenia z domu.

Mapa Urząd Gminy Borzęcin

Liczba wyświetleń: 321Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS