Urząd Gminy Brok – Gmina Brok

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Urząd Gminy Brok – Gmina Brok

Metody kontaktu z Urzędem Gminy w Broku. Gmina Brok kontakt dla mieszkańców. Harmonogram pracy Urzędu Gminy w Broku.

Urząd Gminy w Broku kontakt

Urząd Gminy Brok umożliwia wszystkim interesantom. Kontakt z Urzędem Gminy w Broku można uzyskać na parę różnych sposobów. Jednym z nich jest elektroniczna skrzynka pocztowa. W tym calu należy napisać wiadomość z zapytaniem oraz wysłać ją na odpowiedni adres e-mail. Urząd Gminy Brok kontakt umożliwia także stacjonarnie poprzez osobistą wizytę w instytucji. Jednak w przypadku, gdy ważne jest, aby jak najszybciej uzyskać odpowiedź, można także skorzystać z formy telefonicznej.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Broku

Kontakt w Urzędzie Gminy w Broku można uzyskać w godzinach jego otwarcia, dlatego przed skontaktowaniem się z instytucją, warto w pierwszej kolejności sprawdzić godziny, w których są obsługiwani interesanci. Urząd Gminy Brok jest otwarty od poniedziałku do piątku. W soboty oraz w niedziele Urząd Gminy w Broku nie prowadzi stacjonarnej i telefonicznej obsługi petentów.

Kontakt Urząd Gminy Brok

Adres: Plac kościelny 6, 07-306 Brok

Telefon: 29 74 575 54 ,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Brok:

  • poniedziałek: 8:00-16:00
  • wtorek: 8:00-16:00
  • środa: 8:00-16:00
  • czwartek: 8:00-16:00
  • piątek: 8:00-16:00
  • sobota: zamknięte
  • niedziela: zamknięte

Gmina Brok

Pracownicy Urzędu Gminy Brok są do dyspozycji mieszkańców gminy Brok w celu udzielenia pomocy w kwestiach administracyjnych. Na stronie można znaleźć informacje dotyczące godzin otwarcia, adresu, numerów telefonów oraz adresów e-mail poszczególnych wydziałów. Urząd Gminy Brok udziela także informacji o sprawach, które można załatwić w placówce. Pracownicy Urzędu Gminy Brok są dostępni, aby udzielić mieszkańcom pomocy w wielu kwestiach administracyjnych. Na stronie dedykowanej UG Brok można znaleźć informacje dotyczące godzin pracy oraz kontaktu z poszczególnymi wydziałami, co ułatwia mieszkańcom zgłaszanie swoich spraw i uzyskiwanie potrzebnych informacji. Wszystkie te działania podejmowane przez Urząd Gminy Brok mają na celu stworzenie atrakcyjnego, rozwiniętego i zrównoważonego środowiska dla lokalnej społeczności. Poprzez skoordynowane projekty i efektywne zarządzanie, Urząd Gminy Brok przyczynia się do rozwoju gminy i spełnienia potrzeb i oczekiwań jej mieszkańców.

Urząd Gminy Brok wydziały

Urząd Gminy w Broku posiada kilka wydziałów, z których każdy jest odpowiedzialny za inny obszar administracyjny. W składzie urzędu znajdują się wydziały takie jak: Wydział Edukacji, Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Broku czy Wydział Spraw Obywatelskich Brok. Każdy z tych wydziałów zajmuję się odrębnymi sprawami poprzez wyspecjalizowanych urzędników. Nie brak opinii, że występujące w placówce jaką jest Urząd Gminy Brok wydziały znacznie przyśpieszają realizację formlaności.

Mapa Urząd Gminy Brok

Liczba wyświetleń: 35Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS