Urząd Gminy Brzostek – Gmina Brzostek

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: podkarpackie

Urząd Gminy Brzostek – Gmina Brzostek

Informacje o wydziałach oraz godzinach otwarcia Urzędu Gminy w Brzostku. Kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z Urzędem Gminy Brzostka.

Urząd Gminy w Brzostku kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Brzostku należy skorzystać z jednego z dostępnych sposobów. Urząd Gminy Brzostek kontakt umożliwia zarówno telefonicznie, mailowo, jak i osobiście. Gdy sprawa jest pilna, zaleca się skorzystać z podanego telefonu do Urzędu Gminy Brzostka, aby natychmiastowo uzyskać odpowiedź na zapytanie. Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Brzostku, należy w pierwszej kolejności zajrzeć na godziny otwarcia placówki. To właśnie w tych godzinach możliwy jest kontakt z Urzędem Gminy Brzostek.

Urząd Gminy Brzostek godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Brzostek są jednoznaczne z godzinami, podczas których obsługiwani są interesanci. Poza tymi godzinami kontakt z Urzędem Gminy w Brzostku nie jest możliwy. Godziny otwarcia Urzędu Gminy Brzostek są tak dopasowane, aby nie było problemu ze skontaktowaniem się z instytucją. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku. Obecnie Urząd Gminy Brzostek nie prowadzi obsługi petentów w soboty oraz w niedziele.

Kontakt Urząd Gminy Brzostek

Adres: ul. Rynek 1, 39-230 Brzostek

Telefon: 14 68 03 026,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Brzostek:

  • poniedziałek: 8:00-14:00
  • wtorek: 8:00-14:00
  • środa: 8:00-14:00
  • czwartek: 8:00-14:00
  • piątek: 8:00-14:00
  • sobota: zamknięte
  • niedziela: zamknięte

Gmina Brzostek

Urząd Gminy Brzostku to instytucja rządowa, która zajmuje się zarządzaniem gminą. Ich główne zadania to dbanie o mieszkańców a co z tym powiązane prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem. Zarządcy Gminy Brzostek jest odpowiedzialny za przyznawanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami oraz utrzymanie porządku i czystości w gminie. Pracownicy Urzędu Gminy współpracują z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami.

Jednostka organizacyjna, znana jako Urząd Gminy Brzostek, stanowi podstawę dla efektywnego działania władz lokalnych. To tam wójt, burmistrz lub prezydent podejmuje decyzje na podstawie uchwał rady gminy lub rady miejskiej oraz realizuje zadania miasta lub gminy zgodnie z przepisami prawa. Trzeba wiedzieć, że struktura Urzędu Gminy Brzostka została odpowiednio uporządkowana. W skład Urzędu Gminy Brzostka wchodzą wydziały, a także samodzielne komórki organizacyjne takie jak Wydział Komunikacji Gminy Brzostek czy Wydział Spraw Obywatelskich.

Urząd Gminy Brzostek wydziały

Znajdujące się w Urzędzie Gminy Brzostka wydziały są obsługiwane przez osoby posiadające odpowiednią wiedzę z danych zakresów. Każdy z pracowników ma wysokie kwalifikacje oraz doświadczenie. Urząd Gminy Brzostek wydziały ustanowił zgodnie z kategorią spraw w nich realizowanych.

Urząd Gminy Brzostek odpady komunalne

Wywóz śmieci w Urzędzie Gminy Brzostek odbywa się według ustalonego wcześniej harmonogramu. Do takiego harmonogramu ma wgląd każda zainteresowana osoba. Można go znaleźć, udając się na stronę internetową Urzędu Gminy Brzostek. Warto pamiętać, że w Urzędzie Gminy Brzostek przyjmowana deklaracja o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Taki dokument powinien złożyć każdy właściciel nieruchomości, w której powstają odpady komunalne.

Mapa Urząd Gminy Brzostek

Liczba wyświetleń: 158Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS