Urząd Gminy Brzozie – Gmina Brzozie

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Gminy Brzozie – Gmina Brzozie

Kontakt z Urzędem Gminy w Brzoziem dla mieszkańców gminy Brzozie. Kontakt Urząd Gminy Brzozie – telefon, e-mail, adres. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy w Brzoziem.

Urząd Gminy w Brzoziem kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Brzoziem należy skorzystać z jednego z dostępnych sposobów. Urząd Gminy Brzozie kontakt umożliwia zarówno telefonicznie, mailowo, jak i osobiście. Gdy sprawa jest pilna, zaleca się skorzystać z podanego telefonu do Urzędu Gminy Brzozia, aby natychmiastowo uzyskać odpowiedź na zapytanie. Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Brzoziem, należy w pierwszej kolejności zajrzeć na godziny otwarcia placówki. To właśnie w tych godzinach możliwy jest kontakt z Urzędem Gminy Brzozie.

Urząd Gminy Brzozie godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Brzozie są jednoznaczne z godzinami, podczas których obsługiwani są interesanci. Poza tymi godzinami kontakt z Urzędem Gminy w Brzoziem nie jest możliwy. Godziny otwarcia Urzędu Gminy Brzozie są tak dopasowane, aby nie było problemu ze skontaktowaniem się z instytucją. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku. Obecnie Urząd Gminy Brzozie nie prowadzi obsługi petentów w soboty oraz w niedziele.

Kontakt Urząd Gminy Brzozie

Adres: Brzozie Nr 50, 87-313 Brzozie

Telefon: 56 491 29 10,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Brzozie:

  • poniedziałek 07:00–15:00
  • wtorek 07:00–15:00
  • środa 07:00–15:00
  • czwartek 07:00–15:00
  • piątek 07:00–15:00

Gmina Brzozie

Ośrodek administracji samorządowej, czyli Urząd Gminy Brzozie, to miejsce, w którym mieszkańcy mogą załatwić wiele spraw związanych z funkcjonowaniem gminy Brzozie. Na stronie można znaleźć informacje o godzinach pracy oraz sposobach kontaktu z poszczególnymi wydziałami. Urząd Gminy Brzozie oferuje szereg usług, w tym wydawanie dowodów osobistych, rejestrację pojazdów, dokonywanie zmian w ewidencji ludności, a także udziela informacji o planowanych inwestycjach na terenie gminy Brzozie.

Urząd Gminy Brzozie zajmuje się koordynowaniem wielu projektów mających na celu rozwój gminy Brzozia. Przez inwestowanie w infrastrukturę, taką jak modernizacja dróg na terenie Brzozia, budowa i renowacja placów zabaw, parków czy boisk sportowych, Urząd Gminy Brzozie tworzy przyjazne środowisko dla lokalnej społeczności. Ponadto, podejmuje się inicjatywy w zakresie rozwoju transportu publicznego, poprawy jakości usług komunikacyjnych oraz budowy obiektów użyteczności publicznej, takich jak szkoły, przedszkola, biblioteki czy centra kulturalne.

Urząd Gminy Brzozie dowody osobiste

Dla każdego dowód jest ważnym dokumentem osobistym. W celu jego wyrobienia można udać się do Urzędu Gminy Brzozie oraz złożyć odpowiedni wniosek. Na miejscu może zostać pobrany odcisk palca, który będzie widniał na dowodzie. Sam proces składania wniosku o dowód osobisty w Urzędzie Gminy Brzozia przebiega sprawnie, jednak na jego wydanie trzeba poczekać do kilku tygodni. Warto pamiętać, że wydany przez Urząd Gminy Brzozie dowód osobisty posiada termin ważności, po którego upływie trzeba będzie złożyć kolejny wniosek o wydanie dokumentu.

Mapa Urząd Gminy Brzozie

Liczba wyświetleń: 255Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS