Urząd Gminy Brzyska – Gmina Brzyska

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: podkarpackie

Urząd Gminy Brzyska – Gmina Brzyska

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Brzyska. Skontaktuj się z Urzędem Gminy w Brzyska przez telefon lub pocztę elektroniczną. Gmina Brzyska wydziały, dowód osobisty.

Urząd Gminy Brzyska kontakt

Urząd Gminy Brzyska na kontakt pozwala wszystkim zainteresowanym osobom. Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Brzyska można skorzystać z elektronicznej skrzynki pocztowej lub telefonu. Aby jak najszybciej uzyskać informacje na dany temat, zaleca się skorzystanie z formy telefonicznej. Jednak należy także pamiętać o tym, że Urząd Gminy Brzyska kontakt realizuje jedynie w godzinach otwarcia, dlatego najpierw należy upewnić się, czy o danej godzinie obsługiwani są interesanci.

Urząd Gminy Brzyska godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy w Brzyska są jednoznaczne z godzinami, w których obsługiwani są interesanci. Urząd Gminy Brzyska jest otwarty we wszystkie dni robocze, od poniedziałku do piątku. W soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Brzyska jest nieczynny. Właściwie godziny otwarcia Urzędu Gminy Brzyska są stałe, jednak wszelkie informacje o zmiany w harmonogramie pracy są niezwłocznie przekazywane do informacji dla mieszkańców gminy Brzyska.

Kontakt Urząd Gminy Brzyska

Adres: Brzyska 1, 38-212 Brzyska

Telefon: 13 446 01 05,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Brzyska:

  • poniedziałek: 8:00-16:00
  • wtorek: 7:00-15:00
  • środa: 7:00-15:00
  • czwartek: 7:00-15:00
  • piątek: 7:00-15:00
  • sobota: zamknięte
  • niedziela: zamknięte

Gmina Brzyska

Urząd Gminy w Brzyska to instytucja rządowa, która ma na celu zarządzanie gminą i dbanie o jej mieszkańców. W ramach swoich zadań urząd zajmuje się przyznawaniem pozwoleń na działalność gospodarczą, zarządzaniem nieruchomościami i budynkami, utrzymaniem czystości i porządku, inwestycjami i rozwijaniem infrastruktury. Pracownicy urzędu utrzymują kontakt z mieszkańcami Brzyska i współpracują z innymi instytucjami i organizacjami. W Urzędzie Gminy Brzyska mieszkańcy mogą także załatwić formalności związane z funkcjonowaniem gminy, takie jak składanie wniosków, zgłoszeń i zażaleń.

Wójt lub burmistrz gminy Brzyska ma możliwość wykonywania uchwał rady gminy oraz realizacji określonych zadań miasta lub gminy poprzez Urząd Gminy Brzyska (UG Brzyska). W przypadku Brzyska, strukturę organizacyjną i działanie Urzędu Gminy w Brzyska precyzuje regulamin ustanowiony przez organ wykonawczy, a petenci mają możliwość skorzystania z różnych wydziałów, w zależności od rodzaju sprawy. Aby zapewnić optymalne działanie, placówka jaką jest Urząd Gminy Brzyska została podzielona na wewnętrzne wydziały, a także samodzielne komórki organizacyjne. Każda z jednostek posiada wyodrębnione zadania, z tego względu mieszkańcy Brzyska powinni wiedzieć do której z nich udać się w celu załatwienia konkretnej sprawy.

Urząd Gminy Brzyska wydziały

Można powiedzieć, że Urząd Gminy w Brzyska składa się z różnych działów, z których każdy ma swoją specyficzną rolę. Jednym z nich jest Wydział Komunikacji, który odpowiada za kwestie związane z transportem i ruchem drogowym. Wydział Spraw Obywatelskich Gminy Brzyska zajmuje się różnymi problemami dotyczącymi mieszkańców. Każdy z tych działów ma swoje unikalne zadania, które pomagają mieszkańcom i służą do zaspokojenia ich potrzeb.

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Brzyska

Aby uzyskać pomocy w kwestiach związanych z pojazdami i prawem jazdy, to warto udać się do Wydziału Komunikacji znajdującego się w Urzędzie Gminy w Brzyska. W tym miejscu pracownicy służą pomocą w różnych formalnościach, takich jak rejestracja pojazdu, odbiór tablic rejestracyjnych i dowodu rejestracyjnego, uzyskanie numeru PKK oraz odbiór dokumentu prawa jazdy. Wydział Komunikacji Urzędu Gminy w Brzyska udostępnia dodatkowe informacje telefonicznie.

Mapa Urząd Gminy Brzyska

Liczba wyświetleń: 134Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS