Urząd Gminy Busko-Zdrój – Gmina Busko-Zdrój

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Gminy Busko-Zdrój – Gmina Busko-Zdrój

Sposoby kontaktu oraz godziny otwarcia Urzędu Gminy w Busku-Zdroju dostępne na stronie. Gmina Busko-Zdrój dane kontaktowe, wydziały UG Busko-Zdrój.

Urząd Gminy w Busku-Zdroju kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Busku-Zdroju można skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Gdy potrzeba kontaktu jest pilna, najlepszą opcją będzie wykonanie połączenia telefonicznego. Niestety nie wszystko można załatwić telefonicznie. Z tego względu, w niektórych przypadkach kontakt z Urzędem Gminy w Busku-Zdroju trzeba zrealizować odwiedzając placówkę osobiście. Innym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy Busko-Zdrój jest poczta elektroniczna. Wszelkie wiadomości kierowane do Urzędu Gminy Busko-Zdrój należy wysyłać na adres e-mail instytucji.

Urząd Gminy Busko-Zdrój kontakt z mieszkańcami Buska-Zdroju prowadzi przez telefon. W placówce istnieje możliwość skontaktowania się bezpośrednio z wybranym wydziałem wewnętrznym.

Urząd Gminy Busko-Zdrój godziny otwarcia

Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Busku-Zdroju, warto, jest spojrzeć na godziny otwarcia, ponieważ właśnie podczas tych godzin możliwy jest kontakt z instytucją. Urząd Gminy Busko-Zdrój godziny otwarcia ustanowił odpowiednio do potrzeb petentów. Na ten moment w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy w Busku-Zdroju nie jest czynny.

Kontakt Urząd Gminy Busko-Zdrój

Adres: Aleja Adama Mickiewicza 10, 28-100 Busko-Zdrój

Telefon: 41 370 52 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Busko-Zdrój:

  • Poniedziałek 8:00-16:00
  • Wtorek 7:00-15:00
  • Środa 7:00-15:00
  • Czwartek 7:00-15:00
  • Piątek 7:00-15:00

Gmina Busko-Zdrój

Urząd Gminy Busko-Zdrój to instytucja publiczna, zajmująca się sprawami związanymi z gminą Busko-Zdrój. Na stronie dostępne są godziny otwarcia, sposoby kontaktu z wydziałami oraz informacje o realizowanych sprawach. Gmina Busko-Zdrój obsługiwana przez Urząd Gminy Buska-Zdroju zajmuje się także dysponowaniem przydzielonym jej budżetem.

Wśród istotnych zadań, które Urząd Gminy Busko-Zdrój ma do wykonania, znajduje się również koordynacja różnorodnych inicjatyw i projektów mających na celu rozwój gminy Buska-Zdroju. Te działania obejmują inwestycje w infrastrukturę, takie jak budowa i modernizacja dróg, placów, parków, a także rozwój transportu publicznego oraz budowę obiektów użyteczności publicznej, jak szkoły, przedszkola czy centra kulturalne. W ten sposób, jako instytucja publiczna, Urząd Gminy Busko-Zdrój pełni ważną rolę w promowaniu dobra i rozwoju lokalnej społeczności, zapewniając skuteczne zarządzanie. Warto zauważyć, że Urząd Gminy Busko-Zdrój jest podzielony na wewnętrzne sekcje, które ułatwiają organizację pracy. Osoby składające wnioski lub zgłaszające sprawy w Urzędzie Gminy Busko-Zdrój powinny być świadome, do którego wydziału powinny się udać w zależności od rodzaju swojej sprawy. Na przykład, sprawy związane z prawem jazdy lub rejestracją pojazdu można załatwić w Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Buska-Zdroju, natomiast kwestie dotyczące dowodu osobistego są prowadzone przez Wydział Spraw Obywatelskich w Busku-Zdroju.

Struktura Wydziałów Urzędu Gminy Buska-Zdroju

Urząd Gminy w Busku-Zdroju składa się z wielu różnych działów, z których każdy zajmuje się określoną sferą działań. Przykład może stanowić Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Buska-Zdroju, który zajmuje się sprawami związanymi z transportem i ruchem drogowym. Natomiast Wydział Nieruchomości zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami miejskimi, a Wydział Ochrony Środowiska Gminy Busko-Zdrój zajmuje się różnymi kwestiami związanymi z ochroną środowiska w gminie. Każdy z tych działów ma swoje specyficzne zadania, które pomagają mieszkańcom i zaspokajają ich potrzeby.

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Buska-Zdroju

Jeśli występują problemy związane z pojazdami lub kwestiami prawa jazdy, warto odwiedzić Wydział Komunikacji urzędu Gminy w Busku-Zdroju. Pracownicy tego wydziału pomagają w załatwianiu różnych formalności, takich jak rejestracja pojazdu, odbiór tablic rejestracyjnych i dowodu rejestracyjnego, uzyskanie numeru PKK lub odbiór dokumentu prawa jazdy.

Mapa Urząd Gminy Busko-Zdrój

Liczba wyświetleń: 93Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS